Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Valentino "Il Dotore" in raliuri auto pe Subaru
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Motor sport
RUE
acum am aflat si eu ca marele doctor a intrat in raliuri.
ce parere aveti?
va fi la fel de bun?
gabi4
din cate stiu nu e prima data cand participa la raliuri. se zvonea ca o sa participe chiar si in formula 1.
chiar daca anul asta a pierdut lupta pentru locul 1 la moto gp pt mine tot :1: ramane
RUE
la F1 doar a cochetat ceva antrenamente si probe. nu a participat in cursa desi eu il credeam mai aproape de F1 decat de raliuri.
dar el continua sa ne surprinda.
a fost doar locul 11 acum dar eu il vad mai sus curand.
daca a plecat din Moto nu a plecat ca nu putea sa faca mai mult ci voia sa faca si altceva.
Adrian81432
Il Dottore insusi a spus ca raliurile au fost doar de distractie, el urmand sa se axeze pe Formula 1. Cea ce trebuie sa intelegem este ca Valentino nu va fi nici pe departe un campion in Formula 1 cum este pe 2 roti si asteptarile noastre de la el sa nu fie prea mari fiindca vom fi dezamagiti altfel (nu va faceti iluzii pt ca o sa suferiti deziluzii tongue.gif)
catafoi
Nu poti face performanta la cel mai inalt nivel si la moto si la auto.Dar poate cine stie!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.