Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Achizitionare masina
Masini.ro Forum > Masini.ro > Juridico-financiar
Liliana92789
Buna seara!
Sunt noua pe acest forum si sper sa gasesc ajutor din partea voastra ca am ametit pana acum cautand pe internet ceva mai de soi la banii pe care mi-i permit. sad.gif
Am sa va rog sa imi recomandati masina cea mai avantajoasa (din toate punctele de vedere) pe care as putea-o achizitiona la maxim 8.000 euro (prin credit). Mentionez ca nu sunt o vitezomana dar nici nu as vrea sa imi moara motorul cand urc vreun deal.
Prefer o masina noua dar sub nici o forma Dacia.
Va multumesc frumos!
TLS-09
Bine ai venit pe forum! :wave:

Din pacate optiunile tale sint reduse drastic din cauza sumei de care dispui.
Daca tot spui ca ai ametit cautand masina in banii astia , incearca sa nominalizezi modelele la care te-ai incadra si intre care optezi. Nu pot fi atat de multe.
In felul asta discutia ar debuta mai usor evitand discutii despre modele pe care tu le-ai exclus din start (indiferent care ar fi motivele excluderii, cu exceptia pretului deoarece orice alta motivare in afara pretului ar fi bine sa o expui).
Liliana92789
da, stiu ca nu prea am posibilitatea sa aleg ceva bun la suma de bani de care dispun dar incerc si eu ca din mai multe rele s-o aleg pe cea mai putin rea.
exceptie face doar Dacia, asa cum am mai scris, in rest acel "am ametit uitandu-ma pe net" se referea la faptul ca nu am gasit nimic sa se incadreze in suma de care voi dispune daca banca se va milostivi si imi va acorda creditul.
Vad ca tot se face reclama la Chevrolet, mi se poate spune daca se merita?
Multumesc!
TLS-09
Incearca sa parcurgi sectiunea aferenta marcii respective pe forum si formeaza-ti o opinie.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.