Help - Search - Members - Calendar
Full Version: service fiat
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Fiat
Stefan91928
Salut. As dori sa repar niste zgarieturi (destul de multe si mari dar nu foarte adanci) intinse pe aripi fata si capota (s-o putea sa se evite vopsirea totala a partii?). Si de asemenea sa-mi verifice (schimbe) filtrele de aer, polen etc.
Ce service imi recomandati si daca aveti si idee cam cat m-ar costa.
Va multumesc.

PS: am uitat sa mentionez, am un Fiat Stilo 1.9 JTD 115 cai
Eduard46373
NU ne-ai ziscefa f important,mai e in garantie?
LA Perugia,ar iesi ca noua ,nu se cunoaste nimic daca o fac ei,dar sa nu discutam despre bani,te-ar rupe!
octavian90591
[quote="Stefan91928"]Salut. As dori sa repar niste zgarieturi (destul de multe si mari dar nu foarte adanci) intinse pe aripi fata si capota (s-o putea sa se evite vopsirea totala a partii?)

Dupa ce rezolvi problema,m-ar interesa si pe mine ce,cum si cat te-a costat; al meu este alb ( punto ) si la fel are niste zgarieturi pe ici pe colo
bafta
sorin alexandru70781
Am de facut revizia la o albeea star ; a avut cineva de-a face cu service Autogenova din Ploiesti ?
Cum sunt baietii ?
M-ar interesa un raspuns nu doar de la posesori de albea , ci de la orice posesor de fiat care a trecut pe acolo .
Multumesc .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.