Help - Search - Members - Calendar
Full Version: trusa si triunghi
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Chevrolet
octavian67510
..stiti ceva de trusa si triunghi reflectorizant?...de ce nu se dau la chevrolet?..si cat e un pret in comert..mai ieftine...?
beer.gif
Marius30562
Nu se da la nimeni !
Da o tura pe la un magazin de piese auto (sau pe la un hypermarchet gen Metro ) si afli.

La Polo, trusa de becuri a fost ~80 RON (daca nu mai bine).
La Kalos nu stiu ca nu am achizitionat dar, un bec de far e 17,5 RON (l-am schimbat acum cateva saptamani).
James Kilowatt
Ba unii dau... eu am si scrie Daewoo pe ele. Si sunt date in inventarul initial al masinii, unde scrie si de cric, roata de rezerva, cheie de roti etc.
Probabil ca la noi mai fac dealerii o mica ciupeala, stiu pe cineva care a luat o Octavia noua si dupa ce a platit 17.000euro dealerul s-a mai calicit la cateva sute de mii pentru triunghi dupa ce cu o zi inainte a declarat sus si tare ca nu mai trebuie platit absolut nici un leu. Vechi biggrin.gif...
chevy
Dupa ce va intra in vigoare noul cod rutier, orice masina noua vanduta trebuie sa le aiba in dotare. Pana atunci incearca la METRO.
RUE
eu am luat loganu d ela dealer d ela unguri cu triunghi, trusa medicala si set de becuri (bagate in o husa speciala toate).
covorasele au fost cadou.
TLS-09
Da l-ai luat de la unguri.
danmatyas
si FORD ofera trusa medicala si triunghi reflectorizant, gratuit! (reprezentanta din cluj la restu nu stiu)
Marius30562
In tarile cu "apa calda" este normal sa ofere masina complet echipata.
In RO, din pacate, depinde de dealer si de cum negociezi cu el ...

Sa nu va spun ca am vazut la un client, Passat nou, Highline, 2.0l automatic la care ... roata de rezerva era trecuta la optionale !!???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.