Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Montare Navigatie
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Interior
V L D
Se poate monta pe o masina un sistem de navigatie original de la marca respectiva daca inital masina nu avea un astfel de sistem?
la_coste
am vazut o oferta intr-un parc auto din Germania (mobile.de), pe un Mercedes C200 din 2005 se monta la cerere CD, CD+magazie sau navigatie, toate originale (probabil scoase de la alte masini). De ce nu ar merge si la Octavia? Problema cred ca ar fi procurarea lui.
V L D
Da la asta m-am gandit si eu. Dar atunci ce sisteme cu display gasesti bune si care sa nu atraga hotii blush.gif . M-am gandit ca daca montezi unul din fabrica nu se chinuie nimeni sa il fure :1: . Sicer sa fiu stiu ca nu il poti folosi in Ro , cine stie cand vor fi putea fii folosite cele de la masini , dar schimba aspectul interior al masinii mult de tot. biggrin.gif
V L D
Eu am gasit diverse sisteme care se monteaza in consola centrala si arata exact ca un sistem pe care il avea masina din fabrica. blush.gif e in jur de 1000 de eur cel mai scump cu touch screen , magazie cd, tot ce itzi poti dori .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.