Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Golf V - voi ce ziceti ?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Razvan89309
Sunt sanse sa mai scada preturile la GOlf V prin martie-aprilie ?

Mi-as dori f mult sa pot lua un Golf V, dar nu in conditiile actuale .. ma refer la preturi.
Din cate stiu eu, din 2008 o sa apara noua editie, Golf VI.
Normal ar trebui ca 2007 sa fie (sa zicem) ultimul an pt V, deci ar fi normal sa mai dea drumul la oferte.
Mai mult ca sigur ofertele vor fi chiar pe ultima suta de metri si oricum toata lumea e interesata, deci nu au de ce sa se grabeasca.
DAR intreb, poate sunt care au mai studiat ofertele si la trecerea de la Golf IV la V. Sunt sanse sa mai scada preturile la GOlf V prin martie-aprilie ?
Un semn bun ar putea fi si organizarea unui targ auto la sfarsitul lui martie.

Ce ziceti ? Sa astept sau sa iau altceva ? blink.gif
danmatyas
ma indoiesc ca apare golf 6 asa de repede.de obicei o data la 5 ani se schimba modelul.golful 4 se produce din 98 parca..si doar in 2004 l-au schimbat.probabil ca vor mai fi ceva promotii la golf 5 in 2007.
Cristi2
golf 6 va aparea ca un fel de facelift mai pronuntat, probabil cu noi motorizari.
mai mult ca sigur ca va aparea in 2008, asa ca eu zic ca in 2007 vor aparea si oferte mai bune.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.