Help - Search - Members - Calendar
Full Version: UNDE GASESC NISTE COVORASE MAI IEFTINE?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
mihai83654
stiti vreunul vreo oferta pe undeva?
R a z v a n
la metro, carrefour, bricostore etc...
Marius43590
nu stiu ce masina ai, dar cele originale de obicei sunt cele mai bune.

am vazut diferenta la mine care am dat 2 mil pe covorase originale, si la altcineva cu aceeasi masina care a primit "cadou". ia in considerare faptul ca la cele originale nu exista riscul de a bloca pedalele de la sofer...
Andrei Suzuki
In Vitan ai cautat? Eu mi-am luat de acolo un set de covorase din material textil,simple si au fost vreo 200 de mii.
Marius43590
eu recomand de cauciuc:
* sunt mai usor de curatat
* daca esti ud, apa se strange pe ele, si nu intra in "tapiteria" masinii
Tarabostes
1. ar fi bine sa iei originale, dar sunt scumpe si desi arata bine cu logo inscriptionat sunt cam moft
2. vara textil, iarna cauciuc
3. cele textile trebuie sa fie unele mai de calitate daca vrei sa arate bine
4. cele de cauciuc pot fi ordinary, oricum vor arata aiurea, dar pe mocirla din Bucuresti sau de oriunde isi vor face datoria
5. fii atent la model, sa se potriveasca cu masina , sunt unele ( nu stiu daca toate) care au zone ce pot fi decupate usor pt a se potrivi la mai multe modele
7 nu lua unele cu striatii mari, te vor incurca la condus mai ales cu pantofi genul pt costum ( adica toc si talpa clasica)
sorin37756
Am luat de la Bricostore 2 X 100.000 lei rol - covorase de zapada. Dupa 1-2 saptamani m-am uitat la ele si erau varza. Iesea din ele si zapada, prin numeroasele sparturi, ce sa mai speri dupa topire!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.