Help - Search - Members - Calendar
Full Version: noi semne de circulatie
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
R a z v a n
http://www.youtube.com/watch?v=W63xoQE_OOg

in conditii similare nu as mai depasi niciodata viteza legala blink.gif
Pentru cei interesati se organizeaza excursii la fata locului in vederea schimbului de experienta pentru toate categoriile sociale. Discounturi pentru elevi, studenti, pensionari si grupuri organizate.
ozz86651
As pune una intr-un sens giratoriu biggrin.gif
Leone
mdeah, buna idee, dar asta e valabil numai pt barbatii care depasesc viteza legala....ce facem cu femeile vitezoname? biggrin.gif
ionut91746
sa se puna cate una in fiecare intersectie sa ajunga la toata lumea... biggrin.gif
Baby Blues
As vrea si eu un indicator in fata blocului caci este o strada unde se merge cu mare viteza biggrin.gif
air_wolf
eu zic ca mie sa mi-l lipeasca prin lege pe locul din dreapta... sau pe parbriz... desi la mine incap vreo 6 airbaguri din alea... biggrin.gif
air_wolf
QUOTE(Leone)
mdeah, buna idee, dar asta e valabil numai pt barbatii care depasesc viteza legala....ce facem cu femeile vitezoname? biggrin.gif


schimbam schimbatorul... biggrin.gif
V L D
Prea tare dar e la mishto asa ceva nu vei vedea nicaieri. biggrin.gif Si chiar daca vei vedea cred ca vor creste numarul de accidente parerea mea beer.gif
alcris01
E clar ca vor distrage atentia biggrin.gif
R a z v a n
hai sa facem un grup de sustinere al acestui proiect...
in primul rand ar trebui sa alegem semnele de circulatie...

locatii:
1 p-ta romana, universitate, unirii, magheru9, etc

eu propun deocamdata - mama natura - Romana (ca sa fie pentru toata lumea...)
air_wolf
nu, sa bage la obor. in roamana se circula bine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.