Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Aparitie unica un BUC
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic
Daniel82595
Acum vreo 2 zile am vazut pe la Armeneasca masina din poza, cu numere rosii de Buc. Era alba cu baby-blue. Totusi mi s-a parut o aparitie futuristica pentru peisajul auto mioritic biggrin.gif. Voice parere aveti.....o fi adusa la comanda de peste ocean.
Andrei Suzuki
Eu am vazut una galbena parca pe la Padurea Baneasa si prin aviatiei.
air_wolf
e a patra sau a cincea. oricum sint toyota, sint beton de offroad biggrin.gif asa ca sint happy! biggrin.gif
Otto73
In SUA e plin de ele.
Eu spun ca sunt urate foc. blink.gif
F J Cruiserul are motor V6 de 4l cu 239cai
Daniel82595
hmmm dupa mine e si urata dar si frumoasa in acelasi :angel:
Adrian
e interesanta dar cum in bucuresti e criza cu locurile de parcare, nu cred ca merita ca sa nu mai vb de consumul pe care il are motorul de 4 l
air_wolf
sint superbe masinile astea. si intre noi fie vorba, e mai mica decit un A6 sau A8 sau serie 7 sau S. hai sa fim rezonabili, si cu locurile de parcare si cu tot.

un A6 de exemplu are 4915 mm (193.5") iar asta are 4671 mm(183.9"). asa ca sa soui ca e mare e aberant...
Adrian
la lungime, dar latimea?
air_wolf
1894mm FJ vs 2011mm A6. deci hai sa fim seriosi, si sa nu mai aruncam cu chestii depre care nu stim wink.gif
HalbaSus
Dar tot urata cu spume e... tongue.gif
Bianca81932
pt offroad e suuuper, insa in oras, parca nu prea se incadreaza in peisaj blush.gif
HalbaSus
In off-road e ok, pentru ca oricum e acoperita total de noroi, si chiar daca nu ar fi, nu prea ai timp sa admiri masina...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.