Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vreau sa ii cumpar nevestii un matiz,de care?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
gabi67272
Sunt de mai multe puteri(kw)?Vreau cu ac,si km putini(sper).Sa caut un model mai special?Ce imi recomandati?
stefan44002
Vrei sa-l cumperi nou sau SH?
Toate Matiz-urile sunt cu motor de 0,8 l.O varianta buna este Matiz SE adica are aer conditionat, capitonaj complet la usi si inca cateva mici chestii.
Cati bani vrei sa bagi in asta?
adi45619
Ia cu sevodirectie. Sa nu oboseasca inutil.smile.gif
gabi67272
pai la sh m-am gandit,ea are acum o supernova si mai avem o diferenta.Clar ca vreau sa ii iau cu de toate ,inclusiv servodirectie.Daca punem supernova pe la 3500e ,avem inca 1500-2000,ne incadram?
adi45619
da, la banii astia te incadrezi lejer la modelul cu aproape toate optionalele. Adica ala cuAC, servo, inchidere dar fara airbag si ABS.
gabi67272
tre sa vand supernova si dupa aceea..............
gabi67272
Azi l-am luat,2004 noiembrie,gri metal,ac,linie sony si 35.000km.Ce trebuie sa ii fac?Ulei+filtru de ulei,filtru de aer (eventual)are deja 2 ani si a iesit din garantie,cum e cu garantia extinsa?Cam ce preturi au consumabilele?Are ulei 5w30,pot merge 15.000km cum zicea un mecanic?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.