Help - Search - Members - Calendar
Full Version: cutie viteze
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Miron91497
Daewoo Nubira II cumparata noua acum o luna (5 oct 2006).
Din prima zi a sarit din treapta a 4-a in punctul mort.
Face acest lucru in mod constant fara nici un motiv.
Am dus-o la service si mi s-a spus ca nu stiu ce rulment cu ace lipsea din cutia de viteze. Se poate asa ceva la o masina nou nouta?
O am de o luna si am folosit-o cateva zile . De atunci ma tot amana de azi pe maine (nici macar nu am putut s-o inregistrez in circulatie pentru ca este inca in atelierul service Daewoo)
[b]CE POT FACE SI CUI MA POT ADRESA ?[/b]
Cine poate sa-mi spuna ce poate face un roman necajit dupa ce a platit 363 milioane dar nu are masina?
VA MULTZUMESC DIN SUFLET !
TLS-09
Se duce la OPC!
alcris01
Nu e de mirare ca Daewoo a falimentat. Si-au facut interesele pe seama statului si a cumparatorului roman si acum isi bat joc de calitatea produselor. :bash: Niste nesimtiti. Solutia este fara discutie sesizarea institutiei specializate care are atributii in domeniul controlului calitatii, respectiv Oficiul pentru protectia consumatorului, care o sa-i arda o amenda zdravana si-i va obliga la remedierea defectului. Succes!
Cristi32424
QUOTE(alin87841)
Nu e de mirare ca Daewoo a falimentat. Si-au facut interesele pe seama statului si a cumparatorului roman si acum isi bat joc de calitatea produselor. :bash: Niste nesimtiti. Solutia este fara discutie sesizarea institutiei specializate care are atributii in domeniul controlului calitatii, respectiv Oficiul pentru protectia consumatorului, care o sa-i arda o amenda zdravana si-i va obliga la remedierea defectului. Succes!



Hai sa fim seriosi! Este doar o intamplare...
James Kilowatt
Apropo de interese, din cate stiu nu au avut nici un avantaj fiscal desi au investit mai mult decat Reno, care sunt scutiti de impozite nu stiu cati ani... Deh, capitalism de cumetrie... asta, francofonie biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.