Help - Search - Members - Calendar
Full Version: audi a6 din 2000 merita 12000e?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
ionut91259
am un prieten care vinde un a6 2.5tdi din 2000 decembrie,101km reali,cumparata de la reprez,masina este dotata cu abs,asr,servo,computer,gps,4 sau 6 ayrbag-uri,piele,lemn mahon,scaune reglabil electric,incalzite si cu perne aer(cred ca am zis bine),tetiere regl electric,dublu climatronic,telefon,geamuri,oglinzi electrice,casetofon cu 10boxe,jante aliaj 16,proiectoare,neagra,nelovita,revizii zi,distributie schimbata,anvelope noi,totul la 12.000e usor neg(in pret intra si un polis)(euro3)....merita?

...pe portbagaj are un fel de antena pe care scrie navigation?pt ce este pus,deoarece nu este dotata cu ecran.
...si cum e faza cu anul de fabricatie ca unii pun in anunturi,ex:2001 daca e 2000.oct,nov,decembr?
...se vor cauta in 2007 masini din 2000?
....am facut drive test,ma inters daca la audi a6 apar in timp greierasi?


multumesc!
Cristi2
-daca e dupa iulie sau august, 2000 devine 2001 in talon. cel putin asa stiu eu.
-navigatia poate fi pe computerul de bord. oricum, in Ro nu te ajuta.
-sigur se vor cauta masini din 2000 in 2007, depinde d epret
-faza cu greierasii nu o stiu sigur, dar tot ce-i posibil ca cei 6 ani de rulare pe drumuri romanesti sa-si psuna cuvantul
-km sint destui de mici, dar daca are carte service poti sa te interesezi la reprezentanta
-daca masina e ok, la km si dotarile pe care le are, merita.
ce motor are pe ea, de 155cp ?
ionut91259
nu stiu sigur puterea pe autovit am vaz 2.5tdi 150cp,155cp,163cp si 180 pt quatro,pe autoindex.org 163cp,km sunt reali,e pers serioasa,ne cunoastem d f multa vreme+ca pot sa verific si s-a oferit singur ca merge cu mine impreuna sa-i facem test,iar daca apare ceva in neregula(curea,amortizor sau mai stiu eu ce) il schimba.........problema este ca are 2-3 pixeli morti la comp d bord
Cristi2
poi caii putere (de fapt kw) sint trecuti pe certificat, n-ai avut curiozitatea sa-l citesti ?

cat despre faza cu comp de bord : lol.
io n-am avut asa ceva pe nici o masina si n-am tusit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.