Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Premiera Audi A5
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
Cipicanu`
...
Cipicanu`
...
Cipicanu`
...
air_wolf
smile.gif frumos... spatele seamana cu vechiul calibra dar pare mult mai misto decit aia...
Otto73
su carligul ala de remorcare arata "mishto" blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Baby Blues
Si eu as lua-o numai pt carlig. biggrin.gif De ce au pus carligggggggggggg? blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif
HalbaSus
Pai din cate vad masina e "deghizata", de aici si faza cu carligul, lipsa single frame-ului, si jantele nu foarte reusite.
Baby Blues
Ca aspect exterior pare sa fie in linie cu ceea ce a mai scos Auqi.
Masca cred ca a suferit numai un lift micut/mic iar spatele este foarte frumos alungit.
Daca e in doua usi nu inteleg de ce i-a pus carilig? blush.gif
cat despre jenti, cred ca au pus unele ordinare . Nu credca o sa ramana astea. :bash:
CPI
Aduce intr-adevar a calibra, dar de semanat seamana cu Maserati Coupe.
V L D
Seamna cu un TT mai lung. Defapt asta si este, va concura cu 3XXCi, CLK , C70 si 407 coupe. Jantele daca nu ma insel sunt de pe audi A4.
Din cate am mai vazut pe net si VW vrea sa mai introduca niste modele noi printre care un coupe gen A5 care va avea la baza platforma passatului .
Otto73
foto1
Otto73
foto2
alcris01
O adevarata bestie! Daca va avea si o motorizare pe masura... :wave:
HalbaSus
wow... blink.gif me wants one... arata superb, poate ledurile alea de pe bara fata sunt un pic exagerate, dar in rest e superba masina.
_Theo_
mie mi se pare ca nu prea seamana primele poze cu ultimele adaugate (sau seamana f putin)...prima varianta ma cam lasa rece, dar a 2a...aoleu biggrin.gif
Maff
Arata bine, dar in ultimele poze nu cred ca este foarte apropiata de ce va fi, pentru ca n-are carlig blush.gif
anamana
Nu ca ar arata rau, dar designul parca e mult prea cuminte.
Ca look, nu mi se pare suficient de 'dracoasa' pentru calibrul ei. (parerea mea)

P.S. Cu carlig era cu totol altceva .. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.