Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 4x4 robot
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic
R a z v a n
http://www.youtube.com/watch?v=tu_DdGyXNbc...ted&search=
mi-ar placea sa-i dau si eu un picior...
alcris01
Haioasa creatura biggrin.gif Oare la ce ar putea fi folosit, sau a fost construita doar pentru amuzament? blush.gif
James Kilowatt
Super dracovenia.
Sunt curios cum reactioneaza daca-i dai la gioale.... sau i le incurci cu o sfoara. smile.gif
air_wolf
mda... the future is near... asta ma duce cu gindul la vinatorul de recompense, super-carte. ciinele electronic e la un pas distanta.
voi ati cumpara un ciine identic cu cel real, dar care nu face in casa? sint 100% convins ca multi ar cumpara, suficienti cit sa se dezvolte asa o industrie...
James Kilowatt
Si asta e ceva rau?
air_wolf
pentru viitorii colonisti probabil ca nu biggrin.gif mai ramine sa vedem cum putem transfera creierul intr-un cip si gata treaba...
James Kilowatt
Suna ca noua forma de rasism... Viata organica vs viata electronica biggrin.gif
Daca dihania electronica invata, se lupta sa supravietuiasca, se bucura sau sufera, se teme cand e amenintata si sa-si perpetueze softul, nu poate fi considerata vie?
air_wolf
blink.gif greu de spus...
James Kilowatt
O noua tema de dezbatut ... dupa cateva beri beer.gif
Apropo, exista unii care cred ca obiectele au suflet, insa am uitat cum se cheama.
Si altii convinsi ca sefii n-au.... ca sunt scosi din laboratorul lui Frankenstein. Mai degraba ar da sefului un sut decat unui tamaguci din asta biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.