Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Furtune pentru opel vectra
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Geoge88918
Am un opel vectra din 1996 si miau zis cei de la service ca furtunele sunt "coapte" si miau mai zis ca nu se mai gasesc noi ca nu se ma fabrica!!!!
va rog sa ma ajutati sa imi spuneti daca este adevarat ce zice si unde pot sa gasesc furtune noi pentru opel vectra!
HEEEEEEELPP
Va multumesc anticipat!!
A K U
Nu se mai fabrica? blink.gif Vrajeala...Mie mi le-au schimbat in service, aveau acolo furtun, dar cred ca gasesti la orice magazin de piese auto, e 100.000 metrul sau undeva pe-acolo. Incearca la alt service daca unde ai fost baietii n-au vrut sa se deranjeze sa ti le schimbe.
florin55503
stai fara grija gasesti furune peste tot. un furtun cum e cel care pleaca din radiator nu o sa il gasesti nou sub 1 mil decat cu mult noroc. daca sunt furtunase sunt intr-adevar foarte ieftine.
Geoge88918
multumesc ca mi-ati raspuns. dar daca nu va suparati puteti sa imi dati un exemplu concret. un magazin sau un service..multumesc
A K U
De service nu-ti spun pentru ca mi-am luat o mare teapa acolo si ar fi si culmea sa-i fac reclama (sau poate ar trebui ca sa le fac antireclama? biggrin.gif ). Magazine de piese auto cred ca poti gasi, nu? Te duci la unul care vinde piese pentru masini straine si intrebi acolo.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.