Help - Search - Members - Calendar
Full Version: chrysler voyager
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Chrysler
Pop91353
sal all.am un chrysler voyager an 2002 stare foarte buna.motor 2400,5 viteze automat stil american cu schimbatoru langa volan,gri metalizat,abs...ac ...clima...toate cele...are 30000 mile la bord.Cat ar trebuii sa cer pe el?cam la cat ar merge?
alcris01
Sa stii ca un asemenea exemplar de masina, e adevarat prin 1998 am avut si eu. Toate erau anapoda, kilometrajul in mile, suruburile si piulitele nu le puteai desface cu chei obisnuite, ca erau in inch, consumul undeva pe la 16-17 la suta. Am reusit sa o vand la pret de dumping biggrin.gif unei societati hoteliere, ca era totusi foarte confortabila, asa ca incearca in aceasta directie. Oricum, masinile americane, facute pentru piata americana, se vand greu la noi. Oricum, succes! blush.gif
Pop91353
are consum de 8l la drum intins,10 normal...si 12 oras....eu zic ca nui mare ....la comfort ii foarte comoda....
nu stiu cum ii faza cu piulitele si bla bla....de cand a iesit din fabrica veci nu s-a stricat nimica la ea...numa a fost tata cu ea la chrysler pentru verificari
p.s. ii cu 2 modele mai noi asta ca aia a ta care ai avuto in 98 tongue.gif,ii penultimu model ca ala nou o aparut la sfarsitu lui 2005 da nu ii mare diferenta intre ele...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.