Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bine ati venit
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Off road zone
guerilla
... in aceasta arie.
Pentru ca sunt si impatimiti ai acestui sport, a venit vremea sa deschidem si aceasta zona, dedicata off-road-ului.
Moderatorul este air_wolf care are tot sprijinul adminilor si celorlalti moderatori.
R a z v a n
Bine v-am gasit!!
DORU
Felicitari !

In masura in care cunostintele mele vor fi utile, voi incerca sa-l secondez pe air_wolf. Desi cunostintele lui sunt deja vaste... poate cu vreo experienta singulara sa particip si eu. Salut deschiderea acestei arii ! arigato.gif
air_wolf
eteee... acu' vazui si eu biggrin.gif excelent!!! biggrin.gif

later edit: moderator? blink.gif acum am citit tot mesajul.
James Kilowatt
Felicitari smile.gif

Dintotdeauna am vrut sa ma apuc de sportul asta smile.gif Nu doar de offroad, ci raid in general.... mers cu masina pe fundul lacului, vanat ursul cu briceagul, orientat dupa muschi si stele, etc... smile.gif
f1anatic
QUOTE(MR28673)
Felicitari smile.gif

Dintotdeauna am vrut sa ma apuc de sportul asta smile.gif ...mers cu masina pe fundul lacului, vanat ursul cu briceagul, orientat dupa muschi si stele, etc... smile.gif


Pai e simplu. Te imbeti crita, treci prin parapet cu masina te cazi in lac...apa e trezeste din mahmurie...innoti la mal...incerci sa te indrepti spre o localitate pt. ajutor...orientindu-te dupa stele...dar esti ranit la mina si ursul miroase singele. Tu ai doar briceagul la tine cu care taiasesi centura de siguranta care te tinea blocat cind masina ajunsese pe fundul lacului...

Acum sa te vad !

Sa inteleg ca sectiunea asta off-road poate cuprinde si experientele mele la vinatoare ?
pretorian
sectiunea asta s-a cam ofilit ca sa zic asa blush.gif
DORU
Air_Wolf uda acum aria cu taxele la prima inmatriculare...
pretorian
acum sa asteptam sa vedem ce rasare... biggrin.gif
Bogdan104277
Ma primiti si pe mine?

Super interesanta sectiunea. Si exista si ceva experienta si-n domeniul asta - obligatie de serviciu - biggrin.gif
air_wolf
welcome biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.