Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pentru toti soferii!!!!
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Gheorghe
deoarece vad ca de ceva vreme nu se mai ocupa nimeni de rubrica Radare (din acest site) propun ca cei care au posibilitatea sa posteze anunturi dimineata sa scrie aici unde au intalnit radare sau unde au auzit ca vor fi amplasate in dimineata respectiva (informatii reale)...sunt foarte binevenite informatiile despre amplasarea radarelor din toata tara.....cred ca asta este metoda cea mai simpla si mai putin costisitoare de evitare a radarelor...cred ca numai asa ne vom putea feri de aberantele amenzi care intra in vigoare de maine.....asa ca ciuliti urechile, cascati ochii si scrieti repede aici.
Gheorghe
incep tot eu cu amplasarea radarelor de astazi si maine

30.01.2003

BUCURESTI:
Str. Jiului - Bd. Kiseleff - Calea Floreasca - Bd. Iuliu Maniu - Bd. Timisoara - Str. Liviu Rebreanu - Sos. Berceni - Sos. Salaj;

JUDETUL CONSTANTA:
DN 3 - Valul lui Traian;
DN 22C - Basarabi - Mircea Voda;
DN 39 - Tuzla - Eforie;
Mun. Constanta;

JUDETUL GIURGIU:
DN 5 - Remus - Calugareni - Adunatii Copaceni;
DN 6 - Ghimpati;
Mun. Giurgiu;

JUDETUL VALCEA:
DN 7 - Bujoreni - Seaca - Turnu - Budesti - Golesti - Milcoiu;
DN 64 - Raureni - Troianu;
DN 67 - Cazanesti;

JUDETUL BISTRITA-NASAUD:
DN 17C - Dumitra - Nasaud - Beclean - Bistrita;

JUDETUL MURES:
DN 13 - Acatari - Balauseri - Nades - Cristesti - Ungheni - Sanpaul - Ogra - Cuci;
DN 13/13A - Acatari - Fantanele - Ghindari - Sangiorgiu de Padure;
DN 15 - Rastolita - Lunca Bradului - Stanceni - Chetani - Hadareni;
Mun. Targu Mures; Mun. Reghin;

JUDETUL TIMIS:
DN 59 - Moravita - Jebel;
DN 57 - Jamu-Mare;

JUDETUL NEAMT:
DN 15 - Piatra Neamt - Bicaz - Bodesti - Cracaoani - Vanatori - Pipirig - Zanesti - Costisa - Tarcau - Dumbra Rosie - Savinesti - Targu Neamt - Tarzia;
DN 12C - Bicaz - Hangu;
DN 2 - Roman - Traian - Horia - Botesti;

JUDETUL GORJ:
DN 67 - Motru;
DN 67D - Polovragi - Pades;

JUDETUL ARGES:
DN 7 - Pitesti - Ramnicu Valcea;
DN 73 - Schitu Golesti;
Autosrada Bucuresti-Pitesti; Mun. Pitesti;

31.01.2003

BUCURESTI:
Soseaua Bucuresti-Ploiesti - Calea Grivitei - Bd. Lacul Tei - Splaiul Independentei - Bd. Nicolae Grigorescu - Calea Vacaresti - Str. Zetari;

JUDETUL OLT:
DN 54 - Vladila - Deveselu;
DN 64 - Caracal;
Slatioara - Piatra Olt - Osica - Bals;

JUDETUL DOLJ:
DN 55 - Craiova - Teasc - Bratovoiesti;
DN 55A - Poiana Mare;
DN 56 - Craiova - Radovan - Perisor - Podari - Galicea Mare;
DN 65 - Pielesti;
DN 6 - Racari;

JUDETUL BUZAU:
Vernesti - Berca - Posta Calnau - Vadu Pasii - Costesti - Glodeanu Sarat - Limpezis - Cioranca - Ramnicu Sarat - Grebanu - Ziduri - Buzau;

JUDETUL HARGHITA:
Sanmartin - Cozmeni - Baile Tusnad - Toplita - Casacada - Miercurea Ciuc - Ditrau - Odorheiu Secuiesc;

JUDETUL SUCEAVA:
DN 2 - Falticeni - Forasti - Draguseni - Gramesti - Siret;
DN 2H - Milisauti - Radauti;
DN 17 - Gura Humorului - Vama - Campulung;

JUDETUL CARAS-SEVERIN:
Otelu Rosu - Bautar - Zavoi - Glimboca - Jupa - Obreja - Paltinis;

JUDETUL CALARASI:
DN 3 – Fundulea – Tamadau – Ileana – Lehliu Sat;
DN 3A – Dor Marunt – Dragos Voda – Dragalina – Perisoru – Stefan cel Mare;
DN 4 – Soldanu – Frumusani;
DN 3B – Rosetti – Coslogeni – Unirea;
Mun. Calarasi; Mun. Oltenita;
cristian4
Haideti sa punem cu totii osul la treaba si sa facem ceva ca asa nu se mai poate.Toata lumea vrea sa vanda si sa cumpere asa ca haideti sa fim seriosi sa sa atasam fiecarui anunt de vanzare cate o foto.
DACA sunteti de acord inseamna ca e bine ca a-ti inteles, daca nu nu mai folositi acest site.
Va multumesc!!!!!!
Gheorghe
Cristiane cred ca ai gresit subiectul, aici vorbim despre amplasarea radarelor si nu de anunturi de vanzare/cumparare cu sau fara poza....lamureste-ma....iata amplasamentale radarelor din BUcuresti si din tara pt. acest weekend:

BUCURESTI:
01.02.2003
Bd. Bucurestii Noi - Bd. Gloriei - Str. Barbu Vacarescu - Sos. Colentina - Bd. Iuliu Maniu - Bd. Decebal - Splaiul Unirii - Calea 13 Septembrie;
02.02.2003
Sos. Bucuresti-Ploiesti - Str. Nic. Caramfil - Sos. Colentina - Bd. Vasile Milea - Bd. Unirii - Calea Vitan - Bd. C-tin Brancoveanu - Sos. Viilor;
03.03.2003
Bd. Bucurestii Noi - Calea Grivitei - Calea Floreasca - Bd. Basarabia - Bd. Tineretului - Bd. Nicolae Grigorescu - Calea Vacaresti - Splaiul Independentei;

JUDETUL SUCEAVA:
01.02.2003
DN 2 - Suceava - Bunesti - Falticeni - Darmanesti;
DN 2E - Falticeni - Cornu Luncii;
DN 17 - Suceava - Paltinoasa;
02.02.2003
DN 15C - Falticeni - Boroaia;
DN 2 - Falticeni - Forasti - Draguseni - Suceava - Darmanesti;
DN 29 - Suceava - Salcea - Dumbraveni;
DN 17 - Gura Humorului - Vama - Campulung;
03.02.2003
DN 2H - Milisauti - Radauti;
DN 2 - Gramesti - Siret;
DN 15C - Falticeni - Boroaia;

JUDETUL GORJ:
01.02.2003
DE 79 - Rovinari - Plopsoru;
DN 67 - Polovragi;
DE 79 - Tantareni;
02.02.2003
DE 79 - Rovinari - Plopsoru;
DN 67 - Polovragi;
DE 79 - Tantareni;
DN 67 - Motru - Pades;
03.02.2003
DE 79 - Rovinari - Balteni - Tantareni;
DN 67D - Pades;
DN 67 - Polovragi;

JUDETUL HUNEDOARA:
01.02.2003
DN 7 - Ilia - Zam;
DN 66 - Simeria - Calan;
02.02.2003
DN 7 - Gurasada - Burjuc;
DN 66 - Calan;
03.02.2003
DN 7 - Vetel - Ilia - Zam;
DN 68B - Hunedoara;

JUDETUL COVASNA:
01.02.2003
DN 11 - Chichis;
Mun. Sf. Gheorghe;
02.02.2003
DN 11 - Ozun;
DN 12 - Molnas;
03.02.2003
DN 11 - Ozun;
Mun. Sf. Gheorghe;




[ Acest mesaj a fost modificat de : de 2003-01-31 10:04 ]

[ Acest mesaj a fost modificat de : de 2003-01-31 10:05 ]
Sorin1
Koane Gheorghe, vad ca te pricepi la domeniul asta...am si io o intrebare: am auzit ca s-a dat lege cum ca militienii astia nu mai au voie cu radare montate aiurea...adica pe clasicele Dacii nemarcate sau alte masini ci numai pe masinile lor de patrulare si ca trebuie sa fie si semn "Atentie Radar".Eu tot timpul vad inca radare montate aiurea si Garcea ascuns in masina.Pai e corect asa? Ei te frig cu echipament ilegal, tie iti vine poza acasa si cu cine te contrezi ca a fost facuta airea?
Andrei2
Pentru o lista actualiza zilnic a radarelor din tara intrati pe www.cursauto.ro la sectiunea radare (link din centrul primei paginii).

PS De unde sunt luate radarele scrise mai sus? No offence dar seamana FOARTE mult cu cele de pe cursauto.ro.
Augustyn

interesant
am sa ma uit si eu pe acolo!
Gheorghe
original quote by Andrei

PS De unde sunt luate radarele scrise mai sus? No offence dar seamana FOARTE mult cu cele de pe cursauto.ro.
____________________________________

No ofence....le-am luat de pe site-ul politiei rutiere (de unde cred ca le iau si cei de la cursaauto.ro)....politiarutiera.ro
Augustyn
bastan
cei de la europa fm le anunta dimineata....dar nu sint adevarate de cele mai multe ori...
cred ca si politistii asculta la radio si dupa asta le muta in alta parte...)))))))))
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.