Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Seat Toledo
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > SEAT
cristian58992
Salutare frati forumisti,
Sunt un viitor posesor de Seat Toledo si, intrand pe forum, am constatat cu surprindere ca masina asta este mult prea putin discutata aici. Sa inteleg ca nu s-au vandut prea multe sau ca masina este atat de buna incat nimeni nu a avut nici o plangere sau nici o intrebare in ceea ce o priveste biggrin.gif ?
Daca totusi sunt ceva posesori de Toledo pe forum si ar putea sa imi impartaseasca din experienta lor, le-as ramane recunoscator !
Multumiri anticipate !
Alex-164
Eu sunt posesor, daca ai intrebari, call me biggrin.gif
Ce motor, ce nivel de dotare, da si tu mai multe detalii.
Bafta, sa o stapanesti sanatos.
cristian58992
Maine imi soseste "printesa" la dealerul Seat din Galati. Sunt "beat" de fericire, sper sa nu se vada la alcooltester. Mai astept cateva sute de kilometri si revin cu primele impresii.
Numai bine tuturor.
marcel92989
:argue: vrei sa ne impartsim probemele? Poftim : la toledo varianta executive din 97 sunt probleme la sistemul de directi in speta : se uzeaza axul pe care se itroduce rulmentul ( fuzeta), mai vrei ? se defecteaza sistemul de urcare , respectiv coborare al geamurilor elecctrice .... mai vb
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.