Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Opel Astra Sedan
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
CPI
Cu lungime de 4,62, ampatament si portbagaj cit Astra break.
James Kilowatt
Mie mi se pare simpatica.
Baby Blues
Daca sunt f.atent, cu toate ca poza este mica, parca seamana spatele cu SAAB. Destul de frumoasa.
Alexandru90616
este un model interesant ce in Ro o sa aibeun succes mai mare decat varianta hatch. Iar break-ul este urat. Asteptam preturile. Stie careva ce motorizari sunt?
r4mp
eu unul nu sunt asa sigur de acest succes mai mare decat al hatch`ului.. ca exemplu poate fi si versiunea anterioara.. care e mai bine vandut in varianta cu fundul mai scurt, sau ford focus, dinnou vandut mai bine in farianta hatch si nu sedan
Baby Blues
Da impresia unei limuzine din clasa superioara si daca preturile vor fi ca si la hatch sunt convins ca vor avea vanzari in segmentul 40-50 de ani. hatch-ul se vinde bine cred la cei de 30-40 ani.
Seri
Iata niste poze mai mari:


Motorizarile ar trebui sa fie comune cu cele de pe hatchback. Ampatamentul este mai mare decat la hatch, este cat la Break. Preturile vor fi ca la hatch sau ca la break, deci rezonabile.
Va fi lansat in toamna lui 2007, concomitent cu facelift-ul celorlalte caroserii de la Astra H, deci s-ar putea sa fie dotat cu punte spate independenta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.