Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Service Ford
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
Cezar88196
Salutare prieteni,

Unde as putea sa fac o constatare atat electrica cat si mecanica in Bucuresti pt un ford mondeo tddi diesel an 2001 turnier. Stiti vreun service competent care sa poata avea o parere profesionista ?
vali90142
In Bucuresti sunt 3 reparatori autorizati Ford care au aparatura necesara pentru masina ta.Asta daca vrei un reparator autorizat,daca vrei altceva poti sa te duci si in Vitan(targ) si la multe alte serviceuri care se ocupa cu asa ceva.Eu personal te-as sfatui sa te duci la unu autorizat ca au aparate si personalul este instruit pentru ford.daca vrei adrese si telefoane intra pe www.ford.ro si cauta harta distribuitori.Multa bafta
Cezar88196
Merci de raspuns, Vali. Stiu in Buc de ROMCAR si BDT care sunt autorizati Ford dar am auzit tot felul de pareri destul de contra impotriva lor si de aia nu stiu ce sa fac....
Cornel001
Pe forumul club ford, era un mecanic particular, specializat Ford, apreciat de baietii de acolo, din cate stiu. Nu stiu daca iti poate face constatarea dorita dar poti sa incerci daca esti interesat.
Laur007
pana la urma pt. Ford ce service recomandati sau pe care ati merge.
eu tb. sa-mi fac o mica reparatie de la o zgarietura si indoit usor tabla ( asa am gasit-o in parcare ), deci tinichigerie si vopsitorie.
Cornel001
bdt sau romcar, am fost la ambii pt tinichigerie. de colina am auzit 2 povesti de groaza la capitolul asta si i-am evitat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.