Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Schumacher cel mai bun sau nu???
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Formula 1 > History
Adrian81432
Desi nu sunt un fan Schumacher, eu cred ca e cel mai bun pilot din istoria F1. Rezultatele "vorbeste" pt el!! Toti din presa spun despre el ca este unul din cei mai buni piloti din istorie, dar nu este el oare cel mai bun??
PS: Inca ceva.. uitasem... dak Alonso este cel mai tanar dublu campion mondial inseamna ca Schumacher este cel mai tanar septuplu campion, nu??
biggrin.gif
Alex-F1
Oh, noooo.... :ewpu: ....alt topic despre Schumi....???!!!! :ohmy: wallbash.gif Chiar era nevoie de INCA un topic cu acest subiect? Nu sunt destule celelalte??? :bash:
Leone
Eu sunt fan Schumacher, dar a spune despre el (sau alt pilot) ca a fost cel mai bun care a existat vreodata e putin exagerat....au fost foarte multi piloti deosebiti de-a lungul vremii in f1, fiecare cu realizari iesite din comun...cateva exemple ar fi : Juan Manuel Fangio, Alberto Ascari, Graham Hill, Gilles Villeneuve, Nikki Lauda, Jackie Stewart, Keke Rosberg, Alain Prost, Ayrton Senna.....si lista ramane deschisa si las si pe altii sa adauge nume!
Adrian81432
Pele e cel mai bun ca a dat cele mai multe goluri, real e cea mai buna echipa pt ca are cele mai multe ligi ale campionilor si schumacher este cel mai bun pt ca are cele mai multe titluri mondiale.tongue.gif algoritmul e simplu
i l-a explicat si murinho lui mutu (mutule tu esti un jucator f bun dar nu esti un campion) (referindu-se la faptul ca acesta n-avea nici un trofeu european sau mondial)
gabriel cretu
aaaaa..........sa stii ca ai dreptate.......e cel mai bun dintre campioni.......probabil nu e cel mai bun la virajele pe dreapta,sau la plecarea de la standuri,sau la iesirea din monopost,ma rog la multe altele,dar intre campioni e cel mai bun.......... biggrin.gif
Dragos56563
Subscriu.

:wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.