Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Rowe
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Rover
marius68582
Asa cum poate stiti,firma impreuna cu fabrica Rover a fost cumparata de o companie chineza.Iata si primul model lansat,este de fapt o varianta a modelului 75.Mai multe detalii puteti citi aici
Gabriel-Doru72146
Sa speram ca si modelul final va arata asa sau chiar mai bine.
Dupa cum spuneau pe forum (si asa e) masina este doar un pic restilizata si arata chiar bine pentru o masina facuta in China.
Am fost un mare fan al Rover-ului 75 (cel putin din punct de vedere al design-ului clasic, dar am inteles ca si motorul diesel era bun, de era BMW) si daca ar reapare sper sa ramina pe piata si sa aiba un pret bun, asa cum ne-ua obisnuit chinezii. arigato.gif
Gabriel-Doru72146
Sa speram ca si modelul final va arata asa sau chiar mai bine.
Dupa cum spuneau pe forum (si asa e) masina este doar un pic restilizata si arata chiar bine pentru o masina facuta in China.
Am fost un mare fan al Rover-ului 75 (cel putin din punct de vedere al design-ului clasic, dar am inteles ca si motorul diesel era bun, de era BMW) si daca ar reapare sper sa ramina pe piata si sa aiba un pret bun, asa cum ne-ua obisnuit chinezii. arigato.gif
Thomas88101
si de motor cine se ocupa acuma ? blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.