Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nou Model
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ssangyong
V L D
Am vazut astazi dimineatza la Roata de Rezerva o scurta prezentare de la un nou SUV. Keo sau Ceo nu am inteles prea bine cum se chema . Stiu doar ca avea sigla veche de la Ssangyoung adica cea care e pe forum . 1 arata super masina din fata ziceai ca e un Land Cruiser sau un Lexus Rx300 , din lateral ziceai ca e un X5 iar la spate la fel X5. De la distanta ziceai ca e un X5. Arata un pic ce putea face masina si am ramas uimit . Am cautat pe net aceasta masina dar nu am gasit-o . A mai vazut-o cineva sau stie cineva ceva despre ea ? blush.gif
V L D
Scuze blush.gif nu e de la Ssangyong ci de la Shanguan si se cheama CEO.
stefan96343
intr'adevar e ceo, e fabricata in china, si e o masina care arata bine are un design cool, interior frumos si bine dotata, are motor pe benzina+GPL, dar cum sa spun....e ca o casa de chirpici data cu var lavabil si cu termopane si cu interior de lux.
in iasi s'a vandut doar una si este una la drive test( au sediul la reprezentanta suzuki)
la partea mecanica e varza...cea de pe drive test avea ~60 mii km...cheia tip briceag a cedat si acum are telecomanda separata de partea metalica, la 50 mii km a trebuit facut ambreiajul, la viteze de la 100 km/h in sus zici ca mergi cu barca pnematica pe mare- o ia in toate partile si are un balans de nu'i adevarat. are cutie manuala(ceea ce imi place), dar in treapta intai mergi pana la 6000 ture si parca nu avanseaza deloc, dai a doua aceeasi treaba. nu simti ca pleaca cand apesi acceleratia

intr'adevar cand am vazut'o la televizor am ramas si eu f placut impresionat


nu stiu ce succes are prin tara, dar aici e vraiste.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.