Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mercedes w124 coupe - caut bara fata de AMG !
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mercedes Benz
bebeko
Buna, am o mare rugaminte : am busit de curand , usor partea fata a masinii si acum as dori sa-mi pun o bara fata de AMG , cea cu faruri de ceata si o usoara " buza " in partea inferioara. Am tot cautat pe ebay dar degeaba. Va rog sa ma ajutati , poate as reusi sa gasesc pe undeva asa ceva ! :wave:
bebeko
Se pare ca nu am deloc succes ... :nope:
Catalin34341
QUOTE(Liciniu80646)
Se pare ca nu am deloc succes ... :nope:


Uita-te pe forum.4tuning.ro. Acolo sunt o gramada de oferte (spoilere, bari, pleoape etc..) si cere acolo. Poate ai noroc.

BaftA!
Andrei98379
frate nu stiu unde gasesti spoiler amg dar vreu si eu niste detalii pt w124coupe k am auzit k ai vreau si eo sam cumpar......
bilcone
QUOTE (bebeko @ Oct 21 2006, 09:08 AM) *
Buna, am o mare rugaminte : am busit de curand , usor partea fata a masinii si acum as dori sa-mi pun o bara fata de AMG , cea cu faruri de ceata si o usoara " buza " in partea inferioara. Am tot cautat pe ebay dar degeaba. Va rog sa ma ajutati , poate as reusi sa gasesc pe undeva asa ceva ! :wave:







Salutam...mai ai nevoie de bara din fata ? eu acum mi.am achizitionat un mercedes w124 si vreau sa o schimb cu una originala...daca mai vrei, iti atasez o poza wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.