Help - Search - Members - Calendar
Full Version: antigel pt smart
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Smart
liviu83037
cine poate sami spuna cam ce fel de antigel e indicat sa folosesc pt un smart fortwo din 2003 pe benzina...masina e din 2003....mersi moolt;)
ivghenie74744
ia si tu ceva mai de firma dar nu excesiv de scump , nu se specifica nicaieri ce tip sa folosesti . :wave:
cornel-68
incearca antigel MOBIL. smart merce cam cu tot ce e MOBIL
cj86har
Te uiti ce culoare are cel din vasul de expansiune( vasul e in fata la stergatorul de parbriz in stanga masinii partea sofer)
daca e verde bagi ori ce fel dar verde ,daca e rosiatic ori de fel dar rosiatic,deic culorile nu se amesteca.Si nu bagi ceva de productie rom turca sau de pe submarin.Bagi o marca de west ori care
Mariustom
offtopic.gif Apreciez și înțeleg pe cei ce încearcă să-i ajute pe ceilalți, dar să reînvii un topic din octombrie 2006, mi se pare ... ignoranță.
Acela poate a mai schimbat între timp încă o dată antigelul wink.gif
ninja.gif
cj86har
QUOTE (Mariustom @ Mar 8 2009, 04:09 PM) *
offtopic.gif Apreciez și înțeleg pe cei ce încearcă să-i ajute pe ceilalți, dar să reînvii un topic din octombrie 2006, mi se pare ... ignoranță.
Acela poate a mai schimbat între timp încă o dată antigelul wink.gif
ninja.gif


Ma scuzi ca m-am bagat pe acest topic ,am vrut doar sa ajut ,nu am bagat de seama cel care a scris de antigel in ce an a scris ,dar merci mult ca omul incearca sa ajute si i se sare la gat din prima.Defapt ce ma mir este un obicei de forum.....ii sarim la gat la celalalt doar ori cum santem anonimi pe aici
Mariustom
Offfff, să-mi fie cu iertare, dar am zis clar: "Apreciez și înțeleg pe cei ce încearcă să-i ajute pe ceilalți".
Ce nu ții clar ?
Unde vezi că "ți-am sărit la gât din prima" ?
Că n-ar fi singurul mesaj într-un topic reactivat din 2006.
Nu știu de ce trebuie să te superi, că n-am zis de rău de ajutor, ci de ... întârziere biggrin.gif

O seară plăcută tuturor thumbsup.gif
ninja.gif
cj86har
QUOTE (Mariustom @ Mar 8 2009, 06:24 PM) *
Offfff, să-mi fie cu iertare, dar am zis clar: "Apreciez și înțeleg pe cei ce încearcă să-i ajute pe ceilalți".
Ce nu ții clar ?
Unde vezi că "ți-am sărit la gât din prima" ?
Că n-ar fi singurul mesaj într-un topic reactivat din 2006.
Nu știu de ce trebuie să te superi, că n-am zis de rău de ajutor, ci de ... întârziere biggrin.gif

O seară plăcută tuturor thumbsup.gif
ninja.gif


io numai ieri am descoperit acest forum.Pt mine totul aici e ceva nou\
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.