Help - Search - Members - Calendar
Full Version: FARA CONSUM INSTANT?? - LOGAN
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia > Logan Berlina/MCV/Pick-up
mihai83654
Am fost in weekend la testdrive cu un Logan 16V. Impresia fost placuta, tinuta de mers f buna, m-am simtit chiar confortabil in ea si arata mai bine. Insa am observat ca nu mai afiseaza consumul instant. Am inteles ca "a fost din cauza taranilor care au reclamat consumul ridicat la Logan".
O fi oare valabila schimbarea si pe celelalte motorizari !
G e o r g e
da si da au dreptate pentru ca prea multi paysani se plangeau de consumuri astronomice ...
Rares33010
deci rezulta ca:

1. Loganu' consuma mult
2. peizanii isi iau Logan


Am I wrong?
mihai83654
you are wrong. si fara jigniri. :boxing:
G e o r g e
you are wrong.

e vorba de cultura UNORA in ceea ce priveste domeniul automobilistic.

fa-i tu sa priceapa ca ala e consum INSTANT . aceasta notiune NU exista in dictionarul lor
Rares33010
Asa e! Unii nu numai ca NU au cultura dar insista sa braveze cu incultura lor.
Apropos de cele scrise mai sus: n-am vrut sa jignesc pe nimeni.
Eu n-am facut decat sa trag o concluzie care rezulta din cele scrise inaintea mea. :angel:
Imi cer scuze daca cineva s-a simtit lezat.
mihai83654
none taken (nu am logan biggrin.gif ). cu incultura sunt de acord. nu mi-a placut generalizarea. nu toti oamenii sunt prosti, la fel cum nu sunt nici toti destepti.
A70877
ziua buna,

din pacate, motorizarea MPI de la Logan consuma mult chiar si in conditii bune de trafic.
daca nu ar exista DCi-ul, nu mi-as fi cumparat Logan.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.