Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Buton cromat frana de mana
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
bebeko
Buna, am o mare rugaminte la toti colegii/colegele forumisti/e : am nevoie de acel buton cromat de la frana de mana pentru o Fabia, care vine standard in echiparea Elegance. Cred ca este acelasi ca si pe O1 si 2. Am intrebat la dealeri dar ei nu aduc asa ceva. Stie cineva de unde as putea face rost de asa ceva ( dezmembrari, second, etc ) , sau are cineva asa ceva? Eu sunt din zona Cluj/Bistrita. Rog raspunsuri serioase , nu generalizari. Multumesc mult :wave:
DORU
Eu stiu un centru dezmembrari Skoda f bine "aprovizionat". Dar este in apropierea Pitesti-ului...
Lucian72846
Comanda la dealer ! Nu au cum sa nu-ti aduca , este piesa de origine .
DORU
Asa ma gandeam si eu, dar Liciniciu spune ca i-au raspuns ca nu aduc. Curios! blink.gif
bebeko
Problema e ca am gasit un tip de la dealerul Skoda cam plictisit. Poate totusi exista si separat ca si reper. Nu e nimeni de pe lana Pitesti ???
Lucian72846
O fi el plictisit , dar trebuie sa te ajute . Mai insista , esti totusi clientul lor !
bebeko
Problema este ca de la dealer sigur il gasesc peste 100 ron, pe cand de la dezmembrari il gaseam moca ... :angel: Totusi , poate ma ajuta cineva de la vreun centru de dezmembrari si este pe forum :wave:
Lucian72846
Asta este alta problema !
bebeko
La aceasta problema m-am si referit de la inceput si am facut apel la amabilitatea celor care ma pot ajuta :wave:
Lucian72846
QUOTE(Liciniu80646)
Buna, am o mare rugaminte la toti colegii/colegele forumisti/e : am nevoie de acel buton cromat de la frana de mana pentru o Fabia, care vine standard in echiparea Elegance. Cred ca este acelasi ca si pe O1 si 2. Am intrebat la dealeri dar ei nu aduc asa ceva. Stie cineva de unde as putea face rost de asa ceva ( dezmembrari, second, etc ) , sau are cineva asa ceva? Eu sunt din zona Cluj/Bistrita. Rog raspunsuri serioase , nu generalizari. Multumesc mult :wave:



Aici ai scris ca ai intrebat si nu aduc asa ceva ! Eu acestei afirmatii am raspuns .
bebeko
Da,da,da,.... din nou am gresit :wave:
TLS-09
Ramine varianta cu dezmembrarile dar chiar si cu dealerul daca te anunta cind le vine prin curte cate o masina"varza" din care nu mai fac nimic si o aduc pentru constatare.
Foarte dragut este ca un topic despre un buton a generat atatea raspunsuri. Nu as fi crezut. biggrin.gif
bebeko
Da , nici eu nu ma asteptam la asta . Dar se pare ca sau nu prea sunt alte probleme mai serioase de discutat pe forum, sau intradevar multi forumisti sunt gata oricand sa dea o mana de ajutor !!! :wave:
Radu90719
Butonul nu se livreaza separat (nu are cod), se cumpara cu maneta cu tot.
Iti ramane doar varianta cu "dezmembratul". :wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.