Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cum citesc mailul de pe masini.ro?
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
vma
Salut!

Deci am cont ***@masini.ro. Ma loghez cu el pe site si intru pe pagina aia unde imi da tot felul de info si optiuni "date de contact", "promotii CLIP", "masina mea".... Dar nu vad niciunde un buton "Go ot Inbox" sau ceva de genu asta.. sa vad si eu daca am vre-un mail. Ma lamureste cineva?

Mersi!
guerilla
foloseste thunderbird, outlook expres, ms outlook sau orice mail-client vrei tu.
Contul se configureaza introducand adresa de e-mail completa, se selecteaza 'POP 3', iar pentru 'Incoming mail' si 'Outgoing mail' se introduce IP-ul 217.156.56.42
vma
Deci nu are interfata web? Nasol.. intru de la lucru si nu am voi sa instalez nimic aici sad.gif Oricum mersi de raspuns!
guerilla
pai tu la lucru nu ai mail?
mai configureaza un cont, pe langa cel de exchange, asa cum ti-am spus mai sus. nu trebuie sa instalezi nimic in plus.
vma
nu am voie.. este foarte bine la pus reteaua si sunt ceva politici care nu ne dau voie sa configuram alt cont pe outlook. Reteaua are cam 800.000 de calculatoare deci fara restrictii clare s-ar duce de rapa.
adi.mitrea
Am și eu o problemă cu mesajele private... Uneori, destul de des, nu trimite, Chiar dacă trimit de mai multe ori!

Există vreo limită de caractere? (deși mi s-a întâmplat și la mesaje de două rânduri și la altele de 5000 de caractere)

Poate cred oamenii că nu le răspund...
admin
QUOTE(vma)
nu am voie.. este foarte bine la pus reteaua si sunt ceva politici care nu ne dau voie sa configuram alt cont pe outlook. Reteaua are cam 800.000 de calculatoare deci fara restrictii clare s-ar duce de rapa.


Reteaua asta cu 800.000 de calculatoare se cheama internet si cred ca e safe sa-ti configurezi inca un cont in outlook:)
booneK9
VMA-ule, in banii astia, dupa ce te-ai logat, te uiti mata in susul ecranului catre centru-drepta si acolo scrie una din urmatoarele:
- nu aveti mesaje noi (nasol -- inseamna ca nu ti-a scris nimeni)
- aveti x mesaje (super-cul)

click repede acolo si gata inbox-ul.
Asta daca nu alegi sa click mai la drepata unde ai iesire [vma].
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.