Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Targ Auto
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Razvan89309
Banuiesc ca sunt multi dintre voi care ati umblat pe la targuri auto. Eu inca nu am fost. Vreau sa stiu daca se fac ceva reduceri pt cei care cumpara in perioada targului. Sunt ceva promotii ? Adica sunt dealeri care ofera ceva discount pt cei care cumpara atunci ? Vreau sa stiu daca merita sa astept pana in martie ( asta ar fi unul din motive, pe langa faptul ca o sa scada taxele vamale si poate masinile noi o sa aiba ceva preturi mai mici prin primavara, ma refer la stocurile care o sa fie aduse in 2007, nu cele de acum) - Ce ziceti, ce stiti, ce ma sfatuiti ? Multumesc.
eddie
In mod normal exista ceva o reducere,sub o forma sau alta.O asigurare gratuita,un pachet gratis,o reducere de cateva procente,depinde de la firma la firma.
Pentru ca ai mai postat odata pe forum aceeasi intrebare,aici la Opel se inchide,pentru ca nu are nimic in comun cu topicul ,,Opel''.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.