Help - Search - Members - Calendar
Full Version: merita A6, Quattro, 2002 Tiptronic, 16000 euro?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
claudiu87958
CAUTAM UN BMW 525 DE FAPT, DAR M-AM OPRIT LA UN AUDI

A6 QUATTRO, 2.5 TDI ,180CP, 100 000 KM , CUMPARATA DE LA TECAR ROMANIA, CARTE SERVICE , MASINA ESTE NEAGRA ,CU PIELE BEJ, TIPTRONIC, XENON, PILOT, FULL ELECTRIC ( DAR GEAMURILE FATA NU MERG), ESP, ABS, MAGAZIE CD 6,COMP BORD, JANTE 16, 2CLIMATRONIC.

DISTRIBUTIA TREBUIE SCHIMBATA
GEAMURILE FATA REPARATE,

16000 EURO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CE SPUNETI MERITA????

SI DACA SE POATE PARERI DESPRE CUTIA TIPTRONIC, NU AM FOLOSIT NICIODATA SI AM INTELES CA TREBUIE NUMAI UN ANUMIT TIP DE ULEI, CUM POT VERIFICA, PE CARTE SERVICE NU ARE MENTIONAT

MULTUMESC
marian89530
poate sa fie si cutie de nava spatiala tot ulei de transmisie se baga doar ca difera firma.
guerilla
claudiu, porti ochelari? blush.gif
Lucian72846
Suna interesant , Claudiu !
claudiu87958
Sa vindut masina, dar am gasit alta AUDI A6 ,QUATTRO,2.5D, 195 CP, 2002, 145000 km , pachet S-LINE interior si exterior , masina lux de lux, full option, piele crem , nav+ tv , genti de 18 spitzate, carte service, full electric, audio chorus- bosse , perdele electrice, telefon,

pretul este 18.500 euro, vi se pare corect?

merci
Marius87583
145 000 km e deja mult...cand dai 18000 euro pe o masina...ar fi bine sa te orientezi pe una cu mai putini kilometri, ca asa o sa inceapa sa aiba probleme, sa petreci cam mult timp cu ea prin serviceuri..
Cristi2
ce motor e ala 2.5 tdi 195 cp ??
CatalinKRK
Probabil tunat de la 163CP, desi parca quattro venea doar cu 180. De cate ori nu vad eu forduri care scrie ca are ESP si cand ma uit la poza cu bordul vad ca nu au butonul respectiv... Daca e si S-line, poate ca e de 195.
Marius87583
la forduri chestia e ca exista esp decuplabil si nedecuplabil....cel nedecuplabil nu are buton de decuplare, si merge esp-ul tot timpul,
claudiu87958
SCUZE , ARE 180 CP, , DECI PINA LA URMA CUM VI SE PARE PRETUL???
Lucian72846
Daca iti doresti aceasta masina , mergi la un service AUDI pentru un test de rampa . Daca masina este ok , atunci ................ drum bun !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.