Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CIP TUNING
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
Alex-164
sau mai pe intelesul tuturor fac CIP TUNING.

Ma tu faci reclama aici. Eu zic ca nu-i bine. Citeste regulamentul. RECLAMA PE SITE ESTE INTERZISA
Sint in pasa proasta asa ca scapi doar cu stersul mesajului publicitar. - f1anatic
r4mp
miroase a reclama, reclama care este interzisa si care n`ar fi bine sa o faci decat dupa cateva luni bune de activitate si sa ai in spate multe remapari.
Alex-164
Merci f1anataic, sincer nu am citit tot regulamentul, ma gandeam eu ca nu e bine sa fac asta, dar am incercat :angel: , sper sa nu te fi suparat foarte tare.


@r4mp: remapari in spate sunt, cine este interesat poate sa ma puna la incerca, in plus nu sunt genul de roman care zice ca face orice numai de dragul sa arate cat de tare este, unde nu stiu nu ma bag, unde stiu ma bag

Bafta! PS: Nu te intereseaza o remapare biggrin.gif
Vlad6
Salut Alex,
Ne bucuram de prezenta ta printre noi si asteptam parerile tale insa forumul este o zona destinata discutiilor nu atragerii de clienti. Daca vrei sprijinul masini.ro pentru a atrage noi clienti trmite un mail la masini@masini.ro.
Topicul acesta il inchid deoarece discutii despre chip tuning exista si va rog sa folositi cu incredere functia "cautare" inainte de a deschide un topic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.