Help - Search - Members - Calendar
Full Version: SEX? Masina noua? Dar SEX in MASINA?
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Patratele rosii
Pages: 1, 2, 3
guerilla
f1anatice m-ai facut sa rad de mi-au dat lacrimile laugh.gif
super tare interviul biggrin.gif

PS. Am auzit ca nu scoti din calcule nici competitia pe o masina europeana :angel:
air_wolf
betooooooon!!!!!! biggrin.gif ma doare burta de atita ris!!!!! ar trebui sa dai interviuri mai des biggrin.gif :cheers:
Luka
'Since then, I have stayed away from motorsports' - pe langa rasul pe care mi l-ai starnit de dimineata, afirmatia asta ridica semne de intrebare.
Singura chestie pe care pot s-o spun este: 'It hapenned a long time ago? smile.gif
f1anatic
Cind Air_Wolf a spus ca am mai multa experienta...am vrut sa explic experienta, probabil pentru ca difera un pic. Stiti voi treaba cu turatiile si cuplul: intreaga plaja sau top end: STi vs S2000. Nu am vrut sa se inteleaga "extended test-drive" ci mai de graba "number one driver for a team"

Fiecare dintre noi are cite o poveste de spus...conteaza cind si cum o spui. In cazul meu povestea este veche de vreo 3 luni. Pot spune ca s-a intimplat intr-un moment din viata cind am putut sa imi indrept intreaga atentie pe plan profesional si pot spune ca pina la coada am fost mult mai cistigat.

Guerilla - a full return to racing with several €uropean teams is currently under negotiation. Sometimes is fun to just take part in week-end events and not necessarily to sign up for an entire championship. We will see: I might surprise the racing world.
_________________________________

Daca imi apreciati umorul bine...daca nu...tot bine. Life goes on.
Baby Blues
Aici se opresc experientele noastre in masini? m-as mira. Asteptam alte experiente din care sa tragem si noi anumite concluzii. nu as vrea sa exagerez dar pun pariu ca aproape fiecare din voi ati "facut-o" macar odata in masina.Mai tarziu o sa va mai povestesc o faza amuzanta.
fishbone
QUOTE(HalbaSus)
Cu tot respectul eu cred ca aceasta cugetare este plagiata din Parazitii melodia "In focuri"... Textul de acolo era:
"Vad ca, multe alearga dupa bani cu tupeu,
Ce [....] mea, proastelor, [....] are alt gust într-un bmw’eu?"

N-ascult Parazitii. Chiar se intampla sa aiba 2 sau mai multi oameni aceasi idee sau perspectiva pe pamantul asta, you know.

f1anatic, sa inteleg ca Asia Tech is a goner? Contract void?
Dayum! Funny nevertheless.
f1anatic
QUOTE(fishbone)
f1anatic, sa inteleg ca Asia Tech is a goner? Contract void?
Dayum! Funny nevertheless.


Dear Mr. Fishbone,

At the time of your most recent visit to Chicago, Team Asia Tech and I were contractually racing together. I expressed my dissapointment at the time that I was unable to introduce you and your companion to the Team Management. It is true that some time later, due to contractual disputes, we have voided our collaboration.

f1anatic

Si ca sa ramin pe subiect...carui om normal ii arde de zbenguit in masina...cind conducind masina spre Caboose Park, IL este "pure sex" intr-o coloana de > 4000 bhp (nu toate masinile sint pozate).
Alex-F1
QUOTE(guerilla)
f1anatice m-ai facut sa rad de mi-au dat lacrimile laugh.gif
super tare interviul biggrin.gif


blink.gif ....io nici macar n-am zambit....mi-oi fi pierdut io simtul umorului??? :scratchchin: laugh.gif ....si totusi care-i faza cu interviul ala??? ninja.gif "Mr. F1anatic nu va fi disponibil pentru alte intrebari referitoare la activitatea sa competitionala" ....asta o fost prea tare biggrin.gif ....oare de ce nu va fi disponibil??? Because everything's happen on his mind??? :brilsmurf: ....baga frate si-o poza, doua...un link la un site....ceva....daca vrei sa te si credem.... :bash:
guerilla
alex, daca ai sti povestile din spate ai prinde si tu gluma. e ca sa zicem asa, pentru "connaisseuri"
blush.gif

hint: citeste si tu toate paginile din acest topic si vezi daca intelegi mai bine smile.gif daca nu, iti fac o schema logica care sigur te scoate din ceata smile.gif
f1anatic
QUOTE(guerilla)
alex, daca ai sti povestile din spate ai prinde si tu gluma. e ca sa zicem asa, pentru "connaisseuri"
blush.gif

hint: citeste si tu toate paginile din acest topic si vezi daca intelegi mai bine smile.gif daca nu, iti fac o rost de o prietena care sigur te scoate din ceata smile.gif


blink.gif ....io nici macar n-am zambit....mi-oi fi pierdut io simtul umorului??? :scratchchin: :laugh: ....si totusi care-i faza cu comentariul ala??? ninja.gif "Mr. Alex-F1 nu va fi disponibil pentru alte contributii referitoare la activitatea sa pe bancheta din spate" ....asta o fost prea tare :biggrin: ....oare de ce nu are prietena??? Because everything's happen on his mind??? :brilsmurf: ....baga frate si-o poza, doua...un link la un site p0rn0....ceva....daca vrei sa te si credem.... :bash:
Alex-F1
laugh.gif Hai ca asta mi-o placut.... :clapping: ....esti tare fanaticule :notworthy: Da, este adevarat ca n-am avut nici timp si nici chef sa citesc tot topicul si de aia n-am stiut io ce-i cu acel "interviu"... :angel: ....mea culpa....is prea multe pagini aici, scrise intr-un timp destul de scurt, dar promit sa le citesc pe toate cat mai curand si atunci poate ma dumiresc si io care-i faza cu acel interviu....oricum, mi-ar fi placut sa fi fost adevarat....cred ca si fratelui nostru de peste mari si tari i-ar fi placut, este bro? wink.gif Pana una-alta, baga te rog guerilla schema aia logica de care ziceai....ca sa ies si io din ceata si sa intru in cercul cunoscatorilor.... arigato.gif
f1anatic
QUOTE(Alex-F1)
Pana una-alta, fa-mi te rog guerilla lipeala cu gagica de care ziceai....ca sa ies si io din ceata si sa intru in cercul cunoscatorilor.... arigato.gif


Aoleo Guerillo, pimpin' ain't easy! Eforturile tale de gasire a gagigcii au tarif orar ca si fata ? Te rog eu, fa toate eforturile sa poata si baiatu' asta sa iasa din ceata si sa intre in cercu' cunoscatorilor !
DORU
Dragi colegi, am descoperit un site unde va veti regasi inspiratia !
Si cand va spun si ca este atat de ON-TOPIC... blush.gif

http://www.worldcarfans.com/photos.cfm/cou...show-girls-2006
Baby Blues
Mda!!!!!! M-am inspirat formidabil de mult! cred ca o sa mai aprofundez ceva si in timpul liber. problema este ca materialul l-am vazut, am vazut si baza de productie dar lipseste actiunea biggrin.gif
guerilla
incearca un drive test cu piese din productia locala. poate ajuta biggrin.gif
f1anatic
QUOTE(guerilla)
incearca un drive test cu piese din productia locala. poate ajuta biggrin.gif


Eu zic ca sint elemente din productia autohtona care pot clasificate super premium: gen Maybach, Bentley sau Rolls Rolls fara sa stai pe ginduri.
fishbone
Eu as zice sa stai departe de productia autohtona. O fi ele de clasa, dar sunt niste masini imprevizibile cu care atunci cand vrei nu te prea poti intelege la acelasi nivel. Mergi pe productia de la mama ei de-acasa. Da-te cu o Dacie. Cuminte, fara fite, te asculta, tace si face.
HalbaSus
fishbone, tu n-ai mai fost demult pe-acasa nu-i asa ? Emanciparea a cuprins nu doar maybach-urile ci si daciile... biggrin.gif
fishbone
Ultima oara in Romania am fost acum 2 luni, apoi anul trecut, apoi o pauza de 4 ani apoi din an in an. Deci de 9 ani de cand sunt aici am fost de vreo 7 ori. Ai dreptate, in ultimul timp cam multe Dacii tunate am vazut, cu briz-briz-uri si pretentii de Ferrari.
Raman de parere ca o echipa cu productie autohtona are sanse mai mari sa dea roade. Heck, peste 5 zile eu inchei contractul pentru restul vietii cu o sibianca wink.gif
guerilla
"garaj de piatra" iti uram inca de pe acum smile.gif
beer.gif
Baby Blues
Eu am incheiat un contract de leasing care a durat vreo cinci ani pt o "vranceanca". Acum vreun an a devenit a mea. Am mers cu ea cei 5 ani si am schimbat numai consumabilele. Nu am avut probleme deosebite. pot sa spun ca nu are service-ul foarte scump dar nici foarte ieftin. Oricum important e sa-i dai ulei si filtre atunci cand are nevoie si astfel si ea iti va fi devotata. Dupa ce am terminat perioada de leasing am semnat contractul si a devenit a mea. In momentul de fata astept sa vad daca ma lasa sau nu la greu blush.gif .Am inteles ca al doilea an e cel mai greu. Sper sa nu fiu nevoit sa o schimb. Poate mi-ar trebui si mie una model mai nou dar stiti cum se spune : Nu se mai fabrica asa cum se faceau odata. Asa ca ma rezum la a face un "drive test" macar odata pe luna :angel:
air_wolf
biggrin.gif a mea cere lac si ceara, ulei din cind in cind, filtre nu prea. daca ii mentii culoarea proaspata si la salon, nu acasa, depasesti lejer si al 5-lea an. eu am luat-o pe loc si alegerea a fost buna. e pe carburatie si mai zgomotoasa dar asa e ok, macar simt ca e linga mine, sub mine, peste mine... si sa nu ziceti ca nu va uitati si de sub ea ca nu va cred. biggrin.gif biggrin.gif
R a z v a n
mi-e greu sa trec prin 7 pagini de conotatii sexuale.
uite un film on topic....

http://sevenload.de/videos/LK6sh3n

sper ca nu l-a mai pus nimeni...
Sorin82761
http://video.yahoo.com/video/play?ei=UTF-8...%3DFiat%2BPanda
Cred ca si filmuletul asta se incadreaza aici
florinm2all
Sorin, super tare faza biggrin.gif
florinm2all
Razvan si a ta e arigato.gif biggrin.gif
Baby Blues
Domle am incercat si eu cand eram mai "tanar" diverse caroserii. dar vedeti voi ca si la masina cat si la femeie, daca computerul de bord o ia razna si consumul creste. Asa ca oameni buni faceti verificarile la timp si datii tot ce ii trebuie. dac ati citi de sus, mai fac din cand in cand cate un test drive. ma limitez la o singura cursa si pe distante scurte. preferabil in afara orasului la drum intins.
Avand in vedere ca experientele sexuale in masina ale forumistilor se limiteaza la vidoelipuri biggrin.gif . m-am prins ca nu vreti s aspuneti dar o sa va mai povestesc eu o aventura in 4 si o sticla de galbena de Odobesti :puke:
Otto73
Intr-un RV as face si eu sex in toate pozitiile posibile dar in rest nu sunt interesat ca e incomod thumbsup.gif
air_wolf
QUOTE (Otto73 @ Dec 5 2009, 07:00 AM) *
Intr-un RV as face si eu sex in toate pozitiile posibile dar in rest nu sunt interesat ca e incomod thumbsup.gif


oricind gasesti o pozitie noua biggrin.gif sau poti cumpara un LC whistling.gif
Oana
Top 10 best cars for sex

as vrea sa citesc parerea posesorilor de VW smile.gif Alex? Anyone?
solmar
Topul se bazeaza pe frecventa (raspandirea) masinilor. La varsta la care esti tentat de sex in masina se intampla ca masina sa fie VW care e o masina uzuala pentru tineri. E mult de spus pe tema asta dar sunt prins intr-o sedinta.
solmar
Iar sexul in masina e Carpe diem... nu prea ai timp sa-ti alegi masina. Esti la varsta la care hormonii dicteaza si daca ai prins gagica care vrea in masina nu mai stai sa te gandesti cat de confortabila este masina. Ca s-ar putea sa ratezi ocazia. VW este o masina comuna/raspandita. E posibil ca topul sa coincida cu cifrele vanzarilor de masini.
Sunt masini care de departe iti ofera spatiu si confort mai mult decat VW dar probabilitatea este mai mica pentru ca si numarul de masini e mai mic. La Fiat - italienii sunt f...tareti si asta e motivul pentru care intra in top.
James Kilowatt
Daca ar fi contat spatiul, sigur monovolumele ar fi fost in top (vw are unu', insa nu e chiar topul vanzarilor). Sau Skoda Superb tongue.gif
Insa ca la astea te incurca scaunul pentru copiii laugh.gif
solmar
Cand vorbesc de spatiu ma gandeam ca in spate la Patrol, Land Cruiser sau Hummer ai loc sa faci sex in grup dar probabilitatea ca masina in speta sa intre in top e mica pentru ca sunt putine masini, asadar si putini indivizi care sa povesteasca asta in cadrul unui top.... Asa cum am spus carpe diem! Si dupa aia poti sa te inscriii in esantionul de vot. Iar setul de intrebari nu cred ca are prea multe chestii de bifat gen: ce culoare avea masina, era masina ta, erai la liziera padurii, ea s-a plans ca o doare spatele dupa, era sex pe bani... si era sec: Ai performat in masina? da/nu. Esti straight/gay/lesbi? Iti mai aduci aminte ce masina era sau era prea intuneric? Adica intrebari la care s-ar putea sa ai raspuns... Ca daca te intreaba motorizarea probabil nu mai stii. Si-ar mai fi o intrebare de baraj: in masina pentru ca nu aveai alta alternativa (acasa la tine/ea, hotel, la un prieten/o prietena)? Care e iar legata de carpe diem, ca poate se suceste tipa si nu mai ai ce sa scrii in chestionar.
klm
Ma mir ca Smart nu apare in top...
Oana
mai voi sunteti invidiosi ca nu aveti VW smile.gif))
solmar
Poti sa ai VW si sa n-ai parte de sex in el!
getodac
QUOTE (Oana @ Jan 18 2012, 11:47 AM) *
Top 10 best cars for sex

as vrea sa citesc parerea posesorilor de VW smile.gif Alex? Anyone?


Cu siguranta nu golful a fost votat biggrin.gif e incomod rau biggrin.gif Probabil prin Vw s-au referit la Tuareg sau Tiguan thumbsup.gif
klm
CITAT(getodac @ Jan 18 2012, 08:58 PM) *
e incomod rau biggrin.gif

Vorbim de sex sau de o baie cu bule, saruri minerale si sunete de balene?!
Sexul, pana si pe role, nu poate fi numit incomod...
getodac
Am spus incomod nu neplacut, unora le place sa fie gadilati de schimbatorul de viteze intre buci cand sunt calariti, pentru alti nu e la fel de comod biggrin.gif Cand ai masina in doua usi nu e o varianta bancheta din spate whistling.gif
MariusTitulescu
QUOTE (klm @ Jan 18 2012, 02:36 PM) *
Ma mir ca Smart nu apare in top...

Ha, ha... si cica marimea nu conteaza!
_______________________________
Marius de la Hatar
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.