Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Saracie mare...
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
alexandru88793
Am eu impresia sau acest forum a intrat in paragina.... Daca nu aveti probleme cu masinile nu inseamna ca nu trebuie sa scrieti nimic. Imi pare foarte rau cand intru pe forum si nu gasesc nici un mesaj nou. Poate aveti probleme poate nu aveti timp, dar totusi cinci minute sa scrieti ce ati mai facut si ce descoperiri noi ati mai facut la Ladite nu va incurca asa de rau... Poate sunt eu idiot dar imi place forumul si imi plac discutiile, vreau sa stiu ca mai exista cineva care tine la Ladita la fel ca mine. Intalniri nu
s-au mai pomenit. Se mai fac? Vreau si eu sa va cunosc si sa va arat Ladita mea... Tocmai ca sunt nou... Dar nu in Bucuresti. E prea departe.... Sau daca ma gandesc bine as veni si acolo.... Nu mai fumez o saptamana si bag benzina.... beer.gif blush.gif Mananca cam multicel... Hai ma ziceti ceva. Astept data intalnirii... Pana-n Craciun biggrin.gif
alexandru88793
Si masina... de ce nu apare ??? Doar am selectat-o. E ceva special in a atasa imagini? Imi raspunde cineva??? Va rog....[/list]
Horia49540
pai scrie fiecare cum si ce poate, unii mai au si treaba, si probleme...
dar intalniri mai facem, nici o grija, si anuntam pe toata lumea :wave:
Daniel82595
da unii au treburi, altii merg cu masina si d-aia nu au timp sa scrie, biggrin.gif. Intalnire a fost de curand. De vineri pana azi nu s-a mai scris nimik, dar au mai fost perioada...deh asta e....
alexandru88793
Scuze, nu am vrut sa supar pe nimeni dar m-am simtit un pic singur de dimineata atata tot. Si eu merg cu Ladita si se prea poate sa nu am timp de forum, asa ca va inteleg. biggrin.gif Sper sa nu va suparati pe mine.
Iar in legatura cu poza spuneti-mi si mie va rog cum se incarca o poza ca am vrut sa pun si eu o poza cu ladita mea si am esuat de cateva ori (scuze pentru admini). E vreun procedeu special, ca ala cu browse nu merge. Am inteles ca ar trebui un acord de la admini... sau cam asa ceva. Scuze inca o data
guerilla
maxim 100KB. numai jpg, jpeg sau gif.
alexandru88793
Are fix 100 kb, si nu merge. Mai exact 99.7 kb. Zi-mi ce sa fac.
alexandru88793
Rog un admin sa stearga topicul acesta. L-am deschis aiurea-n tramvai si nu prea isi are rostul. Imi cer scuze.
Cosmin65397
[quote="alexandru88793"]Am eu impresia sau acest forum a intrat in paragina.... Daca nu aveti probleme cu masinile nu inseamna ca nu trebuie sa scrieti nimic. Imi pare foarte rau cand intru pe forum si nu gasesc nici un mesaj nou. Poate aveti probleme poate nu aveti timp, dar totusi cinci minute sa scrieti ce ati mai facut si ce descoperiri noi ati mai facut la Ladite nu va incurca asa de rau... Poate sunt eu idiot dar imi place forumul si imi plac discutiile, vreau sa stiu ca mai exista cineva care tine la Ladita la fel ca mine. Intalniri nu
s-au mai pomenit. Se mai fac? Vreau si eu sa va cunosc si sa va arat Ladita mea... Tocmai ca sunt nou... Dar nu in Bucuresti. E prea departe.... Sau daca ma gandesc bine as veni si acolo.... Nu mai fumez o saptamana si bag benzina.... beer.gif blush.gif Mananca cam multicel... Hai ma ziceti ceva. Astept data intalnirii...

Alexandre cam ai nimerit-o pe subiect....parerea mea e urmatoarea,noi suntem impartiti in 2, sunt anumiti utilizatori care intra de cateva ori intreaba de una de alta apoi se fac nevazuti si mai sunt ceilalti cu vechime care posteaza cand au timp sau daca nu lucreaza ,iar daca nu ar fi astia cu vechime nu cred ca s-ar mai discuta ceva de Lada si nici intalniri nu cred ca s-ar mai face,asa ca posteaza fiecare cand vrea cum vrea si cand poate si cand are interes,daca pe urma unii se dau la fund treaba lor noi ceilalti mergem mai departe.
Noi zicem ca mergem si facem si dregem dar nu e chiar asa, problema e ca nu suntem multi care ne-am aventura cu laditele la un drum mai lung ,cred ca mai multi de 4 insi care ar pleca pe un dum mai lung in tara nu cred ca sunt iar sa plece din bucuresti 4 insi sa se intalneasca cu 2-3 insi prin tara nush daca ar fi de acord....S-a mai discutat de o intalnire in afara Bucurestiului dar degeaba....Poate la anu in primavara sau la vara facem o excursie cu toata lumea care e activa pe forum si care poate sa mearga la un drum mai intins fara probleme..dar pana atunci ....
Bafta si numai bine!
alexandru88793
Ok. am inteles cum stau lucrurile. Cum ziceti voi asa facem, daca pot am sa vin, daca nu am sa scriu in continuare. Mersi si bafta !!!
costel97111
Pentru Alexandru 88 din craiova --si eu sint LADIST -NOU TOT DIN CRAIOVA poate ne intilnim si facem schimb de sfaturi

Doru1500
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.