Help - Search - Members - Calendar
Full Version: carte tehnica audi a4
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
sorin87362
Salutare ma poate ajuta cineva cu o carte tehnica pentru audi a4 avant, macar in limba engleza daca in romana nu se gaseste, sau sa stiu de unde as putea sa-mi procur una. Va multumesc!






__________________________________
audi a4 avant, 2,5l 150cp, 62000
Traian89565
Singurul loc unde eu personal am gasit asa ceva este la www.ebahn.com. Faza e ca nu te lasa sa downloadezi decat sa accesezi online manualul. Pt. asta platesti un abonament, nu e prea mare si se poate plati cu card. Oricum, mie mi-a fost folositor.. are inclusiv poze si ce scule ai nevoie pt diferite operatii.
eddie
Publicite ? :bash:
Traian89565
In nici un caz. Este pur si simplu singurul loc unde gasesti manualul de reparatii si intretinere... de la Bentley Publishers direct biggrin.gif
sorin87362
Salutare si merci pentru raspuns dar cum pot sa vizualizez cartea on line...nu reusesc deloc incepe "loading" si asa ramane nu se intampla nimic am selectat masina, modelul, anul etc. dar nimic...multam!




____________________________
audi a4 2,5l 150cp
Traian89565
posibil sa ai probleme cu internet explorer... incearca si cu firefox si vezi daca merge
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.