Help - Search - Members - Calendar
Full Version: consum
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
cristi88591
cam cat trebuie sa consume in oras un vectra b din 2001 motor de 1.8 l cu transmisie automata? As putea sa fac ceva sa consume mai putin? Ma gandesc la computerul masinii daca se poate face ceva la software, ca mecanic nu imi pun problema. Sa ma duc cu ea la reprezentanta ? Masina merge impecabil am fost la service cu ea si nu a avut ca sa imi faca la partea mecanica iar motorul deabea se aude. Are 73000 de km (cred biggrin.gif ) si e foarte legata (tzapana). As aprecia orice sugestie
danmatyas
masina aia de politie sa aiba 73 000 km? tu cred ca glumesti! sa fim seriosi.cat despre consum..cu siguranta nu o sa scada sub 12 litri urban.
cristi88591
poza e doar sugestiva. am actele cu care a fost cumparata din germania si acolo scrie ca avea 54000 de km. in fine. poti sa imi recomanzi un service bun sa nu ma usuce de bani sa ii fac un test de calc ?
florin55503
teste se fac in targ in vitan si vezi ca mai sunt unii nu departe de targ pe fizicienilor sunt foarte priceputi. vand si piese dar nu cumpara de la ei
cristi88591
te rog sa imi zici cam pe unde sunt aia de pe fizicienilor ca de aia din talcioc am auzit numai lucruri "bune"; ca ar fi mana in mana ci samsarii de acolo si la teste iese ce vrea samsaru. ma rog, la opel daca m-as duce cam cat m-ar costa un asemenea test ? merci
Damian53219
consum?!? :doh:
dar de 15-16% mers ffff incet (urban) ce parere ai?
iar daca am chef de raliu 30% :romania:
sincer.... 12% mi se pare asa........ mizilic biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.