Help - Search - Members - Calendar
Full Version: opel astra din 2000
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
stanimir88195
salut. am gasit sa cumpar un OPEL ASTRA, diesel, 1,7 , din 2000.tipu vrea pe 6500 euro.e nou vopsit si cu 100.000 km.nu are aer conditiont.ce parere aveti?se merita?cat costa un aer conditionat la mana a doua?merci mult
eddie
Nu merita ! In jur de 7000-7500 de euro gasesti masini din 2001-2002 cumparate din tara la fel ca aceea pe care o vrei tu si cu mai putini km,cu a/c si cu vopsea originala.Cred ca ti-am dat destule argumente ca sa nu o cumperi.
De montat a/c dupa ? Pai cei care nu au a/c la masini prefera sa le vinda si sa-si cumpere una cu a/c si tu vrei sa cumperi una fara si sa-i pui ?
Mai bine uita ! :angel:
daniel40451
mie partea cu vopsitul nu mi-a placut , masina din 2000 vopsita ? cred ca sa rasturnat cu ea si de aceea vrea sa o dea .eu unul nu iti recomand sa cumperi masina am un prieten si-a luat cu 3800 un fiat punto jtd din 2003 din germania (hamburg),si mi-a mai spus ca pe piata la noi sunt scoruri mari vezi germania sfat de la min .
stanimir88195
merci mult.pana la urma daca e sa ma duc in germani la maxim 7000 eur, gasesc mai noua?
Eren
nu prea se merita sa mergi in germania dupa o masina sub 7000 euro pt ca tot acolo ajungi si exista riscul sa te intorci cu nimic daca nu iti place ce vezi
In germania la 6000 euro gasesti din 2002 frumusica dar mai pui cheltuielile de drum cazare taxe vamale si altele care te aduc la 2000 euro
Acum 1 sapt am vrut si eu sa iau un astra 2001 2.0 rosu full(jenti trapa comenzi magazie etc) care era 8300 dar faptul ca era vopsita integral m-a razgandit ? ce masina de 5 ani mai vezi tu vopsita integral ? omu cred ca a cazut in rapa de a trebuit sa o revopseasca
stanimir88195
biggrin.gif MERCI.ESTE O IDEE
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.