Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce ziceti de noua mea masina?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
adrian67819
Am adus si eu luna aceasta un Opel Astra Caravan.Ce ziceti de el?
adrian67819
....
adrian67819
....
adrian67819
...
adrian67819
....
laurentiu84246
De aratat arata bine , dar ce motorizare , si in ce bani ai luat-o ? blush.gif
eddie
Pune mai multe date si mutam tot topicul la,,Totul despre masina mea''
Sper sa nu fie un anunt de vanzare mascat ! :angel:
adrian67819
Motorul este 1.7 DTI,are 102.000 km,an de fabricatie luna a 7-a 2003,geamuri electrice doar fata,oglinzi electrice si incalzite,Klimatronic,CD-player,4 airbaguri.Am dat pe ea 6.700 in Germania,neamtu a cerut 6.900 dar am mai negociat cu el,si vama am platit 1.863.Deci masina 6.900+vama 1.863+inscrierea in Germania si drumu pana in tara 400,in total 8.963.Ce ziceti merita?
Baby Blues
dac are km aia eu cred ca merita. poate in Romanaia puteai sa-ti iei pe la 7500 dar nu aveai garantia ca avea km aia. Oricum are clima, comenzi pe volan, ceasurile chiar daca sunt albe, sunt altfel.biggrin.gif . Sa te folosesti de ea cat mai bine si fara probleme.
Dragos45550
eu sunt de parere ca merita;poate daca mai stateai putin sa cauti ai fi gasit una cu 1 2 3 sute de euro mai ieftina;masina o sa te tina mult si bine daca ai grija de ea;salut
adrian67819
Va multumesc pentru incurajari.Pana acum sunt foarte multumit de ea,nu i-am gasit nici un nod in papura.Deci ce sa mai eu zic ca am facut o alegere buna si nu imi pare rau de banii care i-am dat pe ea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.