Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Noi vs. each other !
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Distractii
f1anatic
Ba...care-i mester in arta parcatului ?
http://www.107.peugeot.co.uk/peugeot.swf

Si fara numere scoase din putul gindirii cu patruj' de secunde ca NU a crede nimeni !

Pui matale screenshot ! Adica dai ALT+PRINT SCREEN dupa care salvezi imaginea si o postezi aici ! Asta ca sa nu existe artisti printre noi !

Eu unul va spun since am facut 118 secunde si cum e un scor prapadit tare si realistic...nu il postez. Dar plec sa ma antrenez !
guerilla
pen'ca am scos sub 100s pun poza. oricum e ca draq ca daca lovesti ceva o iei de la capat.
f1anatic
Bai Montoya !
f1anatic
Ca sa nu aglomeram site-ul cu poze...daca scoti un rezultat mai bun, iti modifici mesajul initial.
Marius87583
mai trebuie sa exersati baieti biggrin.gif asta e dina 2a incercare....se vede ca am facut poligon la scoala de soferi... tongue.gif
Rares33010
uite ca m-am dat si eu cu pejeu' asta.
sa inteleg ca la scor "smaller is better"?

have fun!
Rares33010
Am incercat sa atasez la mesajul anterior poza cu scorul obtinut. vad ca nu mi-a incarcat-o. Rog un moderator sa concateneze mesajele mele daca e cazul.
Marius87583
am facut si 48 da mi-a fost lene sa mai dau print screen....un prieten a facut 41...cand ajung si eu la 40 postez smile.gif
f1anatic
QUOTE(Marius87583)
am facut si 68 da mi-a fost lene sa mai modific prin Photoshop....un prieten a facut 61...cand ajung si eu la 60 postez smile.gif


Bine. Asteptam.
booneK9
doar 99.3. mai incercam si mai tarziu.
CPI
dupa ce am calcat ciinele m-am lasat pagubas.... Mai erau alte nivele?
Eduard RO
99.9 biggrin.gif da cat e maxim? blink.gif
air_wolf
e bine asa? biggrin.gif
Marius87583
noah....sa va vad.....puteam face si 38 da nu eram destul de drept in parcare
f1anatic
QUOTE(Marius87583)
noah....sa va vad.....puteam face si 38 da nu eram destul de drept in parcare


Ma tu in jocul ala conduceai Peugeot sau BMW cu Park Assist ?
guerilla
cred ca istoria de NFS isi spune cuvantul la unii biggrin.gif
CPI
N-ati vrut sa raspundeti asa ca m-am ambitionat si am trecut de ciine. Doar 85...
Cu o ultima sfortare azi:
sorin72872
:angel:
Marius87583
probabil si istoria nfs si orele de poligon cu parcari laterale si cu spatele de la scoala de soferi biggrin.gif
HalbaSus
Nu o fi foarte impresionant rezultatul... dar a fost obtinut dupa vre-o 8 beri beer.gif
ivghenie74744
ce fac ca nu merge cu alt+print screeeen?
HalbaSus
apesi doar print screen, deschizi Paint, apesi Ctrl+V (sau Edit > Paste), salvezi, micsorezi daca e nevoie.
sorin72872
nu am gasit alta modalitate de a o face de max100kb sad.gif
Marius87583
e codat asta cu 32.8 ....n-are cum biggrin.gif glumeam....tre sa mai exersez si eu....
Armadyllo
umilul meu rezultat real... :boxing:

vad ca m-a facut cineva la o secunda... biggrin.gif

din incercarile mele...nu au fostt multe...dar presurate cu "slujbe" blush.gif mi-am dat seama ca tre s-o dai mai mult la misto...daca intra...bine---daca nu...POC :bash:

Print screen facut cu AcdSee...si taiata in Photoshop...Atentie (nu modificata) :wave:
sorin72872
band.gif
gabi4
:1: biggrin.gif
Armadyllo
Oh man.... :cheers:

traiasca NFS-ul....si celelalte simulatoare...ca in viata de zi cu zi...le mai manjim noi cu parcarile biggrin.gif
gabi4
macar pe calculator sa faci o parcare in 4.5 secunde biggrin.gif
Cezar81667
totusi, care-i criteriul dupa care parcarea este "perfecta"...am oprit masina in toate ipostazele posibile, si tu nu am terminat timpul.
Hm...adica, am parcat bine, dar nu perfect? :puke:
Cezar81667
oh...m-am prins, atunci cand am parcat..perfect! :angel:
problema mea...parcarea laterala :bash:
Armadyllo
...mai exerseaza Cezar... biggrin.gif
Leone
v-am spart! biggrin.gif biggrin.gif

LE: se pune dc eram baut? sau mi se ia carnetul? biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.