Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sara Motors Timisoara
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki
Virgil87775
:boxing: Cei mai neseriosi dealeri de masini din tara. Am avut nefericita ocazie de a-mi cumpara de la ei un automobil Suzuki Grand Vitara cu 2 usi ... nu numai ca masina a ajuns cu 3 luni intarziere fata de data mentionata in contract dar am primit-o si nechipata corespunzator (desi in contract figura ca dotare pilotul-automat aceasta functiune lipsea :evil: ). De parca atatea probleme nu ar fi ajuns am avut si proasta inspiratie de a incerca sa mai cumpar un bullbar pentru masina luata de la ei. Faimosul bullbar 'din otel' s-a transformat pe drum intr-o bara de plastic ... deci, prin urmare am platit 10 milioane pe o bucata de plastic. .. Nu mai vorbesc de neprofesionalismul reprezentantului de vanzari. Dupa toate problemele intampinate am decis sa actionez :bandit: Sara Motors in judecata si sa incep o anti-campanie in speranta ca voi fi singurul care va ramane pacalit de acesti sarlatani. In rest sunt foarte incantat de masina ... imbina perfect masivitatea unei masini off-road cu agresivitatea unei masini sport. Va recomand din toata inima masina numai aveti grija de la ce dealer o cumparati ! arigato.gif
Choixalacreme
Din pacate nu pot decat sa confirm majoritatea problemelor, pe pielea mea:
Intarzieri foarte mari
Bani luati inainte
Soseste cu alta culoare decat contractual..
etc,etc

NU am timp acum sa detaliez, dar sunt f. suparat pe ei.
Au ceva circumstante atenuante deoarece au propus compensari pt bubele de mai sus .

PS:
Bulbar nu este din Otel, daca ti s-a zis asta e grav. EU stiam de la inceput ca e din Plastic/fibra
Virgil87775
QUOTE(Choixalacreme)
Au ceva circumstante atenuante deoarece au propus compensari pt bubele de mai sus .

PS:
Bulbar nu este din Otel, daca ti s-a zis asta e grav. EU stiam de la inceput ca e din Plastic/fibra



Bullbarul 'de otel' (asha mi s-a spus) este 'recompensa' la faptul ca masina a venit fara pilot automat. Cei 10 milioane care a costat aceasta bijuterie de plastic blink.gif sunt 'reducere' ... ea 'costa initial' 500 euro (conform reprezentantului de vanzari SARA MOTORS). Bataie de joc ! ... Neprofesionalism, neseriozitate, incompetenta ! ... toate le gasiti la SARA MOTORS din Timisoara ... SUPER OFERTA ! ... numai telefoanele date la marea lor firma m-a costat cat faimosul meu bullbar ! Or sa plateasca cu varf si indesat ! bicycle.gif
Vlad87847
si eu am avut foarte multe probleme cu nesimtitii astia ! .. cred ca reprezentantii de vaznari de la Sara motors dau un test de idiotenie inainte sa se angajeze ! ... am 4 masini personale si inca 20 luate pe firma dar bataie de joc in halul asta de mare nu am vazut in viata mea ! mi-ati dat o idee nemaipomenita ! desi i-am injurat destul anul trecut cand mi-am cumparat masina de la ei, o sa-i dau in judecata .. sa le fie invatare de minte ! toti incompetentii ajung sa-si bata joc de tine ... eu vroiam sa ma duc pana la Timisoara sa-i dau o mama de bataie pacaliciului ala ... numai pentru cat am pierdut timpul cu el ... ba il gaseam la telefon ba avea telefonul inchis .. parca era vedeta ! si asa mi-am propus sa-mi acord un concediu luna viitoare ... o sa ma ocup personal de pacalicii de la Sara Motors !
Florin50070
vezi si http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=6147
Choixalacreme
QUOTE(Virgil87775)
:boxing: .....Dupa toate problemele intampinate am decis sa actionez :bandit: Sara Motors in judecata si sa incep o anti-campanie in speranta ca voi fi singurul care va ramane pacalit de acesti sarlatani. In rest sunt foarte incantat de masina ... imbina perfect masivitatea unei masini off-road cu agresivitatea unei masini sport. Va recomand din toata inima masina numai aveti grija de la ce dealer o cumparati ! arigato.gif


Spune, te rog. Masina ta e cumva Rosie, eu vad uneori una pe langa Rosetti.
Acum, legat de probleme: ai ajuns pana la TM si acolo ti s-a spus ca nu are cruise, etc? De ce ai mai luat-o ?
La mine este culoarea diferita, dar sper din tot sufletul sa nu fie si lipsuri ca nu stiu ce fac..
Virgil87775
Nu am avut timp sa ajung pana la Timisoara ... masina mi-a fost adusa la Constanta cu treilerul. Cand am aflat de lipsuri l-am sunat imediat pe reprezentantul de vanzari iar el mi-a spus ca-mi face reducere considerabila la bullbarul 'din otel'. Nu tineam neaparat sa am pilot automat asha ca am acceptat oferta lui. Din pacate bullbarul meu din otel s-a dovedit a fi o bucata de plastic :bash: ... Masina mea are culoarea verde inchis si evident este in Constanta smile.gif. Apropo de ce ai scris tu ... mai mi s-a spus ca este deocamdata singura Suzuki Grand Vitara cu 2 usi din Romania ... dar nimic nu mai ma surprinde ! :romania:
Andrei Suzuki
Scrieti si aici ca sa fie la vedere!

http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=10790
Choixalacreme
Nu uitati de Forumul AUTO de pe Softpedia, or fi si altele dar eu stiu cel putin de acesta ca e foarte accesat.

http://forum.softpedia.com/index.php?showforum=106

Asa ca daca nu am incalcat vre-o regula punand link catre acest forum, poftiti si scrieti si acolo.

PS: am intrebat de masina in ideea ca semnatura ta scrie"Bucuresti"
Si doi, cineva dintre cei de pe forum este multumit de SARA? ca sa ascultam si opinii pro, nu-i asa?
Virgil87775
Scuze .. nu am fost atent la inregistrare. Sunt curios daca are cineva bun de zis despre dealerii mei preferati smile.gif :thumbdown: ... astept cu nerabdare ! Daca asteptati putin o sa am eu de spus ceva bun despre ei .. sa vad cate rate imi platesc dupa ce se termina procesul biggrin.gif .. si poate obtin si bullbarul meu din otel (crom) mult dorit GRATIS :smoke:
Sorin71828
Problema majora este ca traim in Romania, iar oamenii in general sint nepasatori. Lipsa de concurenta adevarata si faptul ca nu ai prea multe solutii ( vezi inclusiv forumul Dacia Logan ) il fac pe roman sa renunte si sa accepte situatia asa cum e. Iti dau un exemplu : la un mare service Dacia - Renault, omniprezent in toata tara si pe toate drumurile si in toate reclamele, am asteptat pt. o banala pompa de motorina - aproape o luna !!! - nu aveau in stoc !!! - a fost nevoie de comanda... nu mai zic ca a costat 14 milioane...fara manopera. Mi s-a spus : " esti norocos, altii au stat si mai mult" .
Choixalacreme
Exemplu de lipsa de concurenta:

In momentul de fata, la Grand Vitara nu exista Omologare de tip, si fiecare masina e RAR-uita cu omologare individuala.

Fiecare asteapta sa faca' omologarea celalalt.
Virgil87775
Marea problema in Romania este ca dealerii de pe la noi nu sunt obisnuiti cu salile de judecata si asta este in primul rand vina noastra. Romanul s-a obisnuit sa inghita in sec si sa zica 'asta este' dar ar fi cazul sa ne trezim! :doh: Rareori vezi o masina adusa la timp (conform contractului) ca sa nu mai vorbesc de problemele care mai apar pe parcurs. Si pentru toate astea sa mai inghitim si aroganta unui reprezentant de vanzari care nu vrea altceva decat sa se vada cu contractul semnat si cu banii la rate platiti !? :death: .. Traim in tara nimanui cu legi care se respecta sau nu asha ca daca vrem sa obtinem ceva trebuie sa luam initiativa ! ninja.gif
Virgil87775
ah .. uitasem ! smile.gif masina mi-a venit neomologata iar chitanta de la prea cunoscutul meu bullbar o astept si astazi ! arigato.gif
Vlad87847
niste imbecili ! .. pacalici ordinari ! ... luna viitoare am proces cu ei ! .. sa vedeti ce-si cerea ratatul ala scuze la telefon ... sa vad ce-mi ofera la negocieri !
Choixalacreme
Salut,

Virgil: Ce inseamna "neomologata". ? trebuie sa te duci la RAR cu ea tu? Damn..
Cum ai primit bulbar-ul? prin posta ? nu trebuia sa fie insotit de acte ?

Vlad: E deja programat pe rol? Sa ne tii la curent. Eu cred ca vor accepta o solutie amiabila, cu mine asa au procedat ca urmare a unor probleme.

Bafta!
Andrei Suzuki
Si al meu (defapt ale noastre ca am luat multe) a trebuit dus la RAR pt omologare.Deci nu e ceva ciudat.
guerilla
Virgil87775 si Vlad87847 - astept in mesaj privat explicatii cu privire la clona. poate ma insel eu, dar nu cred biggrin.gif
Virgil87775
QUOTE(guerilla)
Virgil87775 si Vlad87847 - astept in mesaj privat explicatii cu privire la clona. poate ma insel eu, dar nu cred biggrin.gif


Barbu Vlad este un prieten care a avut si el probleme cu cei de la Sara Motors .. din pacate calculatorul lui a cedat smile.gif si-l foloseste momentan pe al meu. Sper sa nu fie o problema.
Virgil87775
QUOTE(Choixalacreme)
Salut,

Virgil: Ce inseamna "neomologata". ? trebuie sa te duci la RAR cu ea tu? Damn..
Cum ai primit bulbar-ul? prin posta ? nu trebuia sa fie insotit de acte ?


A trebuit sa ma duc cu masina la RAR dupa lungi discutii cu banca si cu dealerul care pasau problema unul altuia :argue:

Bullbarul l-am primit prin posta insotit de acte intr-adevar dar nu era bullvarul care mi s-a promis. blink.gif
Virgil87775
QUOTE(Andrei Suzuki)
Si al meu (defapt ale noastre ca am luat multe) a trebuit dus la RAR pt omologare.Deci nu e ceva ciudat.



Eu stiam ca omologarea masinii este facuta de catre dealer ...
suzuki_bs
Salut!

Omologarea individuala se realizeaza pentru fiecare din primele 10 autoturisme importate si care au aceeasi specificatie tehnica(motorizare, caroserie , etc). La cea de-a unsprezecea masina de acelasi tip importata, respectivul importator obtine omologarea de tip, bineinteles in urma unor formalitati si a unui dosar intocmit etc.
Omologarea de tip este in sarcina fiecarui importator.
Normal ar fi fost sa primesti masina deja cu omologare individuala efectuata.
cristian91410
Buna!ma numesc cristian si sunt din Oradea,in noiembrie 2003 am cumparat un autoturism suziki ignis de la „sc rs sara motors srl” Timisoara!la 3000 de km parcursi m-i s-a apris un led la bord (ca fiind probleme la motor)!dupa ce am insistat pana la 30000 km pana cand mi-au schimbat piesa defecta (sonda lamda) :minigun: care ulterior a mai fost schimata de 2 ori(ulterior am aflat ca erau obligati sa-mi ofere o alta masina noua pt schimbarea unei piese de 3 ori,conform legislatiei),mi-au mai schimbat 1 buc baterie,1 bucata catalizator,1 set placute frana (30000 km)!in urma cu exact 1 an am dus masina in service pt o defectiune la cutia de viteze ,telescoape si placute de frana!dupa cunostintele mele cutia de viteze si telescoapele sun in garantie!am fost sunat si m-i s-a comunicat ca un rulment de la cutia de viteze imi este stricat(30 euro) si ca pt el am garantie dar ca discul si placa de presiune(ambreaiaj) sunt ALBASTRE si ca din acest motiv nu sunt in garantie(o aberatie)!pentu toate aceste defectiuni (sonda lamda(3buc) ,baterie(1buc),catalizatoreu(1buc) nu am primit nici o dovada scriptica!!!se poarta cu mine ca si cu ultimul om, SUNT NISTE MISERUPISTI!
a doua problema aparuta la cutia de viteze(70 000 km )sincronul de la treapata 2 + simering+pinion (nu vor sa imi repare masina pe garantie desi inca e in garantie) vor sa ma puna sa platesc piesele 500 euro!masina e in service la ei de 1 saptamana!
ACUMA SIGURA SOLUTIE CARE O MAI AM E SA MERG SA-I DAU FOC LA EI IN SERVICE!
MA DOARE-N COT DE 5000 DE EURO CAT AS MAI LUA PE EA!

dar cu toate acestea imi doresc din suflet sa ii tarasc putin prin salile de judecata, asa ca cei care ati mai facut-o si imi puteti da un sfat astept un raspuns la cristiangoilean@rdslink.ro

Ce ziceti mai merita sa-ti cumperi ignis??? :puke:
Alex-164
Nu e vorba numai de ignis, asta este standardul romanesc, inghitim tot fara sa putem face ceva. Ce spui tu se intampla peste tot, si la case mai mari, dar.........si ce, face cineva ceva, nu. Dupa 1 ian. 2007 e posibil sa se schimbe un pic situatia, adica sa se poata deschide service-uri individuale (adica nu care tin de importatori) care pot lua licente direct de la producator si sa faca service in garantie la orice masini, si atunci sa vezi ce or sa mai traga sa mergem la ei in service. Ex: service pentru SUZUKI, SEAT si MERCEDES la un loc, in GARANTIE.

PS: SI nu numai la masini este asa, ci peste tot, avem niste prestari serviciii in tara de toata jena.

PS2: Eu am avut un IGNIS si pot spune ca nu am avut probleme cu el.
suzuki_bs
QUOTE(Choixalacreme)
QUOTE(Virgil87775)
:boxing: .....Dupa toate problemele intampinate am decis sa actionez :bandit: Sara Motors in judecata si sa incep o anti-campanie in speranta ca voi fi singurul care va ramane pacalit de acesti sarlatani. In rest sunt foarte incantat de masina ... imbina perfect masivitatea unei masini off-road cu agresivitatea unei masini sport. Va recomand din toata inima masina numai aveti grija de la ce dealer o cumparati ! arigato.gif


Spune, te rog. Masina ta e cumva Rosie, eu vad uneori una pe langa Rosetti.
Acum, legat de probleme: ai ajuns pana la TM si acolo ti s-a spus ca nu are cruise, etc? De ce ai mai luat-o ?
La mine este culoarea diferita, dar sper din tot sufletul sa nu fie si lipsuri ca nu stiu ce fac..


la ce lipsuri te referi?
Florin50070
Apropo scrumiera si bricheta sunt optionale ? Ca pe mine nu m-au intrebat daca-s fumator si lipseau biggrin.gif. Si mai lipsea si penseta aia din cutia de sigurante cu care le scoti afara
Choixalacreme
QUOTE(suzuki_bs)
QUOTE(Choixalacreme)
QUOTE(Virgil87775)
:boxing: .....Dupa toate problemele intampinate am decis sa actionez :bandit: Sara Motors in judecata si sa incep o anti-campanie in speranta ca voi fi singurul care va ramane pacalit de acesti sarlatani. In rest sunt foarte incantat de masina ... imbina perfect masivitatea unei masini off-road cu agresivitatea unei masini sport. Va recomand din toata inima masina numai aveti grija de la ce dealer o cumparati ! arigato.gif


Spune, te rog. Masina ta e cumva Rosie, eu vad uneori una pe langa Rosetti.
Acum, legat de probleme: ai ajuns pana la TM si acolo ti s-a spus ca nu are cruise, etc? De ce ai mai luat-o ?
La mine este culoarea diferita, dar sper din tot sufletul sa nu fie si lipsuri ca nu stiu ce fac..


la ce lipsuri te referi?


Desi topicul e vechi, am sa raspund ca sa caste si altii ochii:

Ma refer la faptul ca ERAM AVIZAT ca la SARA este posibil sa mi se dea o masina care sa nu fie dotata cu ce s-a stabilit.

Intre timp, am ajuns la SARA , unde am constatat ca masina, alaturi de ALTA culoare, termen de livrare depasit, etc, nu are ESP asa cum se stabilise, si mai ales, ASA CUM MI S-A CONFIRMAT TELEFONIC !
Atitudinea celui de la vanzari a fost de o maxima viclenie, ascunzand efectiv realitatea.

Am acceptat masina numai in situatia in care va fi montat sistemul ESP, conform protocolului semnat cu SARA.
Acum astept care va fi urmarea.

PS: am cunoscut pe cineva acolo care luase 2 masini de la ei: nici una cu dotarile si culoarea stabilite !
Andrei Suzuki
QUOTE(Choixalacreme)
Spune, te rog. Masina ta e cumva Rosie, eu vad uneori una pe langa Rosetti.


Eu acum am vazut asta.E posibil ca pe a mea sa o vezi pe la Rosetti,prin Floreasca. biggrin.gif
Choixalacreme
Andrei, tu ai IGNIS.
Eu intrebam de noul GV :-)
Andrei Suzuki
Eh..ma bagam si eu in seama. blush.gif
Choixalacreme
Vlad87847, cat si Virgil87775,

Daca mai treceti pe aici, ma intereseaza care este starea "discutiilor" intre voi si SARA. Unde ati ajuns ?
vreau sa stiu daca promisiunile lor au ramas cu rezultat zero asa cum sunt la mine, doar pe hartie. Eu m-am cam saturat.

Daca sunt spre Off topic, desi nu cred deloc, PM va rog.

Multumesc !
===========
Andrei Suzuki
NU pe PM.Puneti aici sa vada toata lumea!!!
mike.omega
QUOTE(Virgil87775)
Nu am avut timp sa ajung pana la Timisoara ... masina mi-a fost adusa la Constanta cu treilerul. Cand am aflat de lipsuri l-am sunat imediat pe reprezentantul de vanzari iar el mi-a spus ca-mi face reducere considerabila la bullbarul 'din otel'. Nu tineam neaparat sa am pilot automat asha ca am acceptat oferta lui. Din pacate bullbarul meu din otel s-a dovedit a fi o bucata de plastic :bash: ... Masina mea are culoarea verde inchis si evident este in Constanta smile.gif. Apropo de ce ai scris tu ... mai mi s-a spus ca este deocamdata singura Suzuki Grand Vitara cu 2 usi din Romania ... dar nimic nu mai ma surprinde ! :romania:


Felicitari pt masina! Mai bine te interesai pe le ceva firme de tuning pt un bull-bar din inox/crom. Cred ca era si mai putin de 500 de euro biggrin.gif
Cel din fibra nu inspira rezistenta, am trecut pe jos pe langa masina ta :angel:
Choixalacreme
Baietii astia doi vad ca nu mai dau pe aici, le-o fi rezolvat SARA toate problemele...

IN schimb mie nu, tocmai am aflat ca toate accesoriile care trebuau aduse de acum o luna jumate nici nu s-au comandat. Firma de toata rusinea, cum dracu fac unii asa afaceri si le mai si merge...

De la anul probabil ca incep sa dau anunturi "caut avocat in Timisoara, cu experienta in procese cu SARA .."

Sunt dezamagit
Andrei Suzuki
E pacat ca trebuie sa se ajunga la asa ceva.
Oricum,iti urez bafta in continuare.
Monica59560
Salutare...am platit si eu avans pt un Suzuki Ignis..in contract scrie ca pana la 20 ian trebuie sa dau restul de bani..dar nu scrie ca si ei trebuie sa onoreze comanda sad.gif....din cate citesc aici pe forum...sunt probleme mari de tot cu acesti importatori...masina trebuia sa ajunga deja in tara si cand i-am sunat au zis ca inca nu au venit masinile din ungaria...plus ca au vrut sa le platesc integral masina inainte ca aceasta sa intre in tara wink.gif...la asta nu am cedat...dar nu imi este tot una. Am citit pe forum ca unii dintre voi i-au dat in judecata...s-a rezolvat ceva?..sper sa nu ajung si eu in situatia asta....
Sorin71828
De ce privesti deja lucrurile in negru ? Omul trebuie sa fie optimist. Important e ca o sa ai o masina frumoasa si buna. Am scris pe forumul acesta - nu mai stiu unde - ca am un amic care locuieste la Budapesta si asta vara si-a cumparat si el un Ignis nou de acolo. Si el a primit masina cu 2 saptamini peste programarea dealerului. Deci se intimpla si la case mai mari. Nu inseamna ca iau apararea cuiva - in niciun caz. Dar toti am trecut prin asta, in final important e ca o sa ai o masinuta super ! Bafta !
Bogdan91180
eu am avut succes in final cu Sara Motors.
Au intarziat...o saptamana dar m'am tinut de capu lor si am negociat multe chestii gratis pentru a'si spala pacatele....asta te sfatuiesc si pe tine !

In final toate s'au rezolvat cum am stabilit cu ei, deci s'au tinut de cuvant!
Dar mai au mult de lucrat la capitolul seriozitate !
Florin98933
Eu ma gandesc la UN SX4 ..da citind atatea despre SARA ... parca imi bag picioarele in Suzuki ....sau in RO ..ca doar nu e Suzuki de vina ...

Nu a incercat nimeni sa ia masina din HU? Am cautat pe net, se pare ca in Hu e ceva mai scumpa (aprox. 18 000 E in loc de 17 000) ... acum vreau sa vad chiar la Szeged ... ce si cum e pretu si care e diferenta daca o iau din RO sau din HU.
Choixalacreme
Dragii mosului, mare atentie la diferenta in Promisiune si Realitate.
La SARA nu exista nici o legatura intre ele decat cand este soare afara si ploua.
Eu inca nu am primit "compensatiile" , de 4 luni.

Kip in taci.
Choixalacreme
SARA si-a spalat , in sfarsit, pacatele , fata de mine cel putin.
Toata lauda pt. seful de Service de la SARA.
Masina mea are, in final, de toate. Cam lunga asteptarea, dar traim in RO.
igor_tm
QUOTE(Florin98933)
Eu ma gandesc la UN SX4 ..da citind atatea despre SARA ... parca imi bag picioarele in Suzuki ....sau in RO ..ca doar nu e Suzuki de vina ...

Nu a incercat nimeni sa ia masina din HU? Am cautat pe net, se pare ca in Hu e ceva mai scumpa (aprox. 18 000 E in loc de 17 000) ... acum vreau sa vad chiar la Szeged ... ce si cum e pretu si care e diferenta daca o iau din RO sau din HU.


Te-ai decis la SX4? L-ai cumparat? Ce se aude de Ungaria? Si pe mine ma bate gandul sa merg la Szeged...
igor_tm
Si cate ceva despre Sara...

Eu n-am avut probleme cu Sara, in 2001 cand am luat Swift-ul (model vechi) mi-au dat ceea ce am comandat, tipul de la vanzari pot sa zic ca m-a initiat in credite bancare, a avut rabdare arigato.gif (pacat, a plecat de la Sara). Termenul de livrare a fost respectat, ba chiar masina a venit mai devreme cu o saptamana blush.gif , oi fi eu special :angel: (de fapt era promotie, vechiul Swift se scoate din productie si probabil il aveau pe undeva pe stoc).

Cand am avut probleme ma programam si culmea, respectau programul.

Unica remarca, mi se par scumpe serviciile lor, in comparatie cu alte masini. Revizia de la 30 000 km m-a costat in jur de 700 ron, zic eu ca-i multisor. Subscriu si eu la feedback-ul ca seful de la Service ii de treaba, ai cu cine discuta, omu' nu bate campii, daca zice si face.

Ma bate gandul sa dau Swift-ul si sa imi iau un SX4, dar cand vad prin ce ati trecut cu comenzile, si mai ales ca se uita parti componenete, imi vine sa ma duc la unguri, chiar daca ii mai scump macar "economisesc" ceva nervi si frustratie ca isi bate joc cineva de mine pe banii mei.
elims
QUOTE (Vlad87847 @ Sep 22 2006, 03:09 PM) *
si eu am avut foarte multe probleme cu nesimtitii astia ! .. cred ca reprezentantii de vaznari de la Sara motors dau un test de idiotenie inainte sa se angajeze ! ... am 4 masini personale si inca 20 luate pe firma dar bataie de joc in halul asta de mare nu am vazut in viata mea ! mi-ati dat o idee nemaipomenita ! desi i-am injurat destul anul trecut cand mi-am cumparat masina de la ei, o sa-i dau in judecata .. sa le fie invatare de minte ! toti incompetentii ajung sa-si bata joc de tine ... eu vroiam sa ma duc pana la Timisoara sa-i dau o mama de bataie pacaliciului ala ... numai pentru cat am pierdut timpul cu el ... ba il gaseam la telefon ba avea telefonul inchis .. parca era vedeta ! si asa mi-am propus sa-mi acord un concediu luna viitoare ... o sa ma ocup personal de pacalicii de la Sara Motors !



i-ati dat in judecata pana la urma? cum a fost?
Mariustom
offtopic.gif Nu te supăra, dar mesajul a fost postat în ... 2006 iar din acea zi, 22.09 nu a mai intrat pe forum, lucru verificabil în profilul său smile.gif
ninja.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.