Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Men vs. Women
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Patratele rosii
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
pmhoria
A picture = 1000 words... No comment!! E Beton poza.. biggrin.gif

LE. dar de asta ce ziceti?
Alex-F1
QUOTE (getodac @ May 6 2009, 10:11 AM) *
Nimeni nu se poate compara cu femeile la frecat menta in timpul programului, au un stil deosebit la fentat munca


Departajarea in cazul asta nu cred ca se face pe criterii de sex......mai degraba ar functiona sloganul "ei se fac ca ne platesc, noi ne facem ca muncim"! Exemplu: pt. Ana salariul de 2.000 RON e apa de ploaie, nu ajunge nici pe-o masea, ca e o persoana cheltuitoare.....ochii vad, inima cere etc etc.....in consecinta asa si munceste, dar pt. Getodac aceeasi suma inseamna ceva, isi asigura un trai multumitor din ea, deci isi da silinta mai mult la locul de munca pt. banii respectivi.....cel putin io asa vad problema si o si aplic......muncesc proportional cu cat sunt platit.....vreti sa muncesc mai mult/bine? Platiti mai mult! verymad.gif Era o vorba faina: "I work for money. If you want loiality, get a dog"..... biggrin.gif
AMP
QUOTE (Alex-F1 @ May 15 2009, 10:02 AM) *
Exemplu: pt. Ana salariul de 2.000 RON e apa de ploaie, nu ajunge nici pe-o masea, ca e o persoana cheltuitoare.....ochii vad, inima cere etc etc.....in consecinta asa si munceste,


Adica cum? confused.gif De unde sti tu cat imi cere mie inima?! confused.gif unsure.gif
klm
Ce spune femeia: "Locul asta e mizerabil. Haide, sa curatam amandoi. Toate lucrurile tale sunt pe podea, si ai sa ramai fara haine daca nu le speli chiar acum"

Ce aude barbatul: " Bla bla bla bla. HAIDE, bla bla AMANDOI. Bla bla bla bla PE PODEA, bla bla bla FARA HAINE bla bla bla bla CHIAR ACUM.''
M_A_R_I_U_S
nu stiu daca a mai fost pus pe forum dar cred ca merge bine aici...

...the way girls are
Lexy
QUOTE (klm @ Jun 24 2009, 10:28 AM) *
Ce spune femeia: "Locul asta e mizerabil. Haide, sa curatam amandoi. Toate lucrurile tale sunt pe podea, si ai sa ramai fara haine daca nu le speli chiar acum"

Ce aude barbatul: " Bla bla bla bla. HAIDE, bla bla AMANDOI. Bla bla bla bla PE PODEA, bla bla bla FARA HAINE bla bla bla bla CHIAR ACUM.''

Multumim de traducere rolleyes.gif

Cu toate ca el a inteles cu totul si cu totul altceva: HAIDE AMANDOI PE PODEA CHIAR ACUM banana.gif
klm
CITAT(Lexy @ Jun 25 2009, 08:19 AM) *
Cu toate ca el a inteles cu totul si cu totul altceva: HAIDE AMANDOI PE PODEA CHIAR ACUM banana.gif

Da-mi adresa si imi iau liber 2 zile.
Alex-F1
Lexy, ai uitat ce era mai important: FARA HAINE !!!!!!!!!! biggrin.gif
Lexy
Mai conteaza...cu....fara? smile.gif)
klm
Alex, uiti ca femeile sunt uneori mult mai practice decat noi: "hai pe podea (tot stam aici deci n-are rost sa ne mai mutam) amandoi (ca doar n-o sa ma tavalesc singura) acum (de ce sa pierdem vremea). haine? pff, cu sau fara, ce mai conteaza atat timp cat suntem pe podea ACUM?! daca ne-am preocupa si de haine n-ar mai fi acum ar fi putin mai incolo"
Lexy
36182451.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.