Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Furturi de pe masini noi? Simode, Peugeot 206.
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Peugeot > 206/207
G87730
Furturi de pe masini noi? Simode, Peugeot 206. Aveti informatii ceva? Vreau sa imi spuneti daca ati patito careva. Imi iau un peugeot 206 de la simode si am inteles ca romanii astia jegosi mai fura dupa ele. Astept pareri.
CatalinKRK
In primul rand nu inteleg ce e simode asta? Eu n-am mai auzit... Hotii fura masini scumpe, mari si nemtesti (in ordinea asta) iar 206 nu prea se incadreaza la nicio categorie. Dupa agentul de asigurari (unde am facut polita mai demult) cele mai furate sunt clasa superioara (Audi, BMW, Mercedes).

Edit: Am citit total aiurea...ce sa se fure de pe masini noi? Casetofonul? Sau ce?
G87730
Nu casetofonul ca pe ala nu il pot schimba, dar se pot fura boxe, faruri, tot felul de accesorii, si ma intrebam daca cineva a patito? Pe orice fel de masina. Pt ca de domne suntem romani si pana nu bagam vreascu, nu ne simtem bine. Le mai si lovesc astia, le mai cad si dupa rampa, si vorbesc in cunostiinta de cauza. PS feriti-va de opel craiova, de exemplu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.