Help - Search - Members - Calendar
Full Version: cutie automata s60 ajutor
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volvo
laurentiu87620
am un s60 din 2002cu cutie hidramata si am o mare belea
cand o dau pe d sau pe r ca sa o misc se tureaza si nu mai vrea sa plece din loc
sa fie oare de la cutie ? sau are altceva ?
daca ati intilnit aceasta problema sau chiar ati auzit de ea va rog ajutati ma si spuneti mi ce sa i fac
va multumesc :bash:
G e o r g e
service ? blink.gif
laurentiu87620
sunt din craiova si nu este service la noi cel mai apropiat fiind la bucuresti si aia nu sunt reprezentanta sunt acreditati si decit sa se complice mai bine imi spun sa schimb cutia si nu costa mult vreo 5500 de euro
asa ca e de kk
oricum cred ca ar fi pompa de presiune din cutie
are ambreiajul hidraulic fiind hidramata schimba vitezele prin presiune creata de pompa de ulei din cutrie
cred biggrin.gif
air_wolf
cei mai buni in automate sint la timisoara. o trimiti pachet defecta si vine inapoi refacuta. dar pina acolo trebuie depistata problema.
ai 1-2, 2-3 etc? sau ai doar PRND?
laurentiu87620
este PRND34
AM AUZIT SI EU CA LA TIMISOARA DA NU STIU CAT DE BUNI SUNT CA CICA AR REPARA NUMAI CAP TRACTOR VOLVO NU SI TURISME
CRED CA O VARIANTA BUNA AR FI SA MA DUC CU EA IN GERMANIA
laurentiu87620
ma gandeam ca poate cineva s-a mai intilnit cu genul asta de problema ca e stresant sa stai cu ditamai volvo s 60 in fata blocului si sa te plimbi cu un golfulet IV ca s 60 nu vrea sa plece din loc decat daca o impinge cineva
parca ar fi dacia lu' bunicu
nashpa rau
moraru46044
Sunt din Bucuresti, ii stiu pe baietii de la Volvo. Sunt chiar priceputi daca nu esti un client oarecare.Hai sa schimbi uleiul in cutie si mai vedem ce problema are ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.