Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ridic si eu un Polo Happy in cateva zile !
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Marian87343
Hai salut biggrin.gif ,

Dupa cum am spus, in cateva zile ma duc sa ridic un Polo Happy; mi se dau la ridicare/receptie instructiuni/documentatie/manuale, ceva hartoage despre masina ?. Sau mi se dau mai tarziu ?. Sau nu mi se da nimic ?. biggrin.gif

Si inca una si gata : din anumite considerente care nu au tinut de puterile mele :evil: am luat-o "cheala", doar cu vopseaua metalizata. Pot ulterior in service-ul lor sa montez geamuri electrice (la toate geamurile) si inchidere cu telecomanda ?.

Ok, astea sant, va rog mult sa ma ajutati. biggrin.gif biggrin.gif
ionut83652
o inchider centralizata costa cam 50 ron una universala sau 200 ron una originala plus montaj cat despre gaemuri electrice e mai greu si mai costisitor decit sa achizitionezi tot sistemul cauta masini lovite cu geamuri electrice si iale de pe alea oricum e greu si nu cred ca merita eu am incercat sa pun niste oglinzi electrice si miam prins urechile cate pese ai nevoisi cat costa chiar si sh
Marian87343
Ok, dar nu prea am inteles. Daca ma duc la magazin si-i cer lu` neena vanzatoru` o inchidere cu telecomanda si apoi ma duc la service de unde am luat masina nu se poate ?.

Si in legatura cu documentatia ?. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.