Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vopsire audi A6
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
lca83455
Salutare! Am si eu o intrebare. Stie cineva cam cat ma costa o revopsire la un audi A6? Masina a fost zgariata cu cheia sau cu un cui, nu stiu exact. multumesc. Astept raspunsurile si ideile voastre!
ionut83652
pai e necesara vopsirea totala a masini?
culoarea iese ff bine intrun service bun unde vopseaua e facuta pe calc cat despre revopsire nu e sanatoasa in cativa ani sare(asa e la noi)cat despre vopsire eu am vopsit aripa fata la un a4 si a costat vreo 14 milioane intrun service audi dar iti spun ca nu imi dadeam seama unde a fost vopsita nam mai apucat sa verific si durabilitatea caci am vandut masina dar iti spun sigur ca o vositorie intrun service mediocru in 2-3 ani iti face probleme cred ca cea mai buna varianta e vopsirea locala intrun service audi chiar daca te costa cat o vopsire totala dar ce e din fabrica e calitate cand incepi sa freci cu e la smilgher masina sa dus !!! a mea avea 10 ani si vopseaua era in stare perfecta!! ma mancat in fund sa vopsesc un volkswagen complet si in 2 ani a inceput sa sara vopseaua
Flav
O aripa care a necesitat si putina indreptare, m-a costat 3 milioane jumate. Si lucrul asta nu s-a efectuat intr-un service de cartier. S-a facut la reprezentanta dewoo. Baietii de acolo foarte amabili, profesionisti iar toata operatiunea a durat o zi. Cu lasare la cuptor cu tot tacamul. Pentru o vopsire completa a masinii.... timpul de executie era undeva la 3 zile si costa in jur de 25 milioane.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.