Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Skoda SUperb Elegance
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
bubu87094
ce parere aveti de masina urmatoare?
merita banii aia?
cam ce consum are un asemenea motor?
cam ce probleme ar aparea la un asemenea nr de kilometri?
distributia cand ar trebui schimbata si cam cat costa?

CODE
http://www.leasing.ro/portal/index.php/oferte|model?id=68



Multumesc,
DORU
Masina este importata din Germania probabil. In 2002 la noi exista numai versiunea 155CP, abia din 2004 s-a introdus cea de 163CP.
Indoielnic nr km, nu par reali deloc. Iar pretul e mare...
Chiar si cu carte service tot trebuie sa verifici la service operatiile facute in istoricul masinii. Spor!
CatalinKRK
Eu am o masina din 2002 si are 41.000 km. Daca era pretul mic ziceai sigur ca are km multi... Mie nu mi se pare mult pretul daca nu comparam cu alte preturi de Audi sau Passaturi de 2.5 si de 80.000 km de prin targuri. Daca zici ca e adusa, atunci se poate sa fie asa dar eu zic sa vedem ca totusi e vanduta de o firma de leasing, poate a fost cumparata din Romania si a fost in leasing pana acum. Eu unul m-as duce sa o vad si sa aflu mai multe despre ea.

Edit1: si masina respectiva o am (in familie) de noua
Edit2: nu stiu multe despre firma da stiu ca sunt de mult pe piata, vreo 5-6 ani cel putin, aveau un parc mic langa sediu, pe Buzesti, unde aveau masini sh unele probabil cu predare de leasing (aveau nr provizorii)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.