Help - Search - Members - Calendar
Full Version: In sfarsit un Hyundai dupa care sa intorci capul...
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
marius68582
No offense posesorilor de Hyundai,masina poate are calitati,dar cel putin pana acum stilul nu era una dintre ele.Se pare ca pe viitor lucrurile vor sta altfel,mai jos aveti poza viitorului model compact care arata destul de bine dupa parea mea.
Otto73
arata bine si sper sa fie tot asa de fiabila ca si modelele actuale biggrin.gif
guerilla
nu stiu de ce, dar am o mare senzatie de deja-vu cand ma uit la poza aia :angel:
MotorHead
Au luat ceva de la Peugeot, ceva de la Citroen... Dar mie nu mi se pare prea reusita.
eddie
Masca parca ar fi de Fiesta,restul seamana destul de bine cu BMW seria 1.
Poate gresesc,dar asa mi s-a parut mie at first sight.
HalbaSus
Sincer Hyundai coupe-ul (ambele modele si cel actual si cel precedent) te fac sa intorci capul mult mai repede... de altfel chiar eram tentat de un hyundai coupe la un moment dat.
r4mp
inafara de linia aceea care continua bara fata, linie care era necesara fiind portierele mari, nu vad alta asemanare cu seria1. arata bine, si pare sa aiba si un posterior frumos.
Paul46623
QUOTE(MotorHead)
Au luat ceva de la Peugeot, ceva de la Citroen... Dar mie nu mi se pare prea reusita.

Ceva de la BMW, o picatura de la Fiat... Un om acid de sarcastic ar putea exclama "Ce surpriza!". Dar nu eu sunt acel om.
Davidinho
Si mie mi se pare ca din fata aduce cu Ford, mai exact Fiesta. Iar spatele e cumva gen Lancia, Nissan Murano sau e unghiul de vina?

Oricum acum orice masina iese parca aduce a ceva anterior
Cosmin-149
mie mi se pare ca liniile si alura aduc a seat leon...
air_wolf
e un leon care a facut sex cu bmw si a iesit hyundai. oricum arata bine
r4mp
eh... botu ca botu.. dar laterala va deruteaza pe voi! ce`i asa greu? se poarta portiere mari biggrin.gif si deh! trebuiau si niponii sa aiba hothatch`ul lor in stilul acesta nu?
guerilla
a dracu coreeni au devenit niponi laugh.gif laugh.gif
Seri
Seamana cu Kia Ed. Foarte probabil o sa fie gemeni, sau chiar tripleti (2). biggrin.gif
r4mp
eh :newblush: geografia nu a fost niciodata punctul meu forte arigato.gif
marius68582
Acum si pe o strada din apropiere biggrin.gif
marius68582
alt unghi
marius68582
inca o poza
Kry_Sty
totusi lumea intoarce capul si dupa noul santa fe :angel: si dupa coupe deemuuuultt band.gif
florin55503
la promotor am vazut ca deocamdata e un concept. totusi are 2dieseluri interesante:1.6 crdi de 105 cai oarca si 2.0 crdi de 140 de cai. spatele nu imi place
si iar am inteles ca va avea preturi asemanatoare cu megane, c4, 307.
Adrian69300
Daca va pastra multe dintre elementele conceptului, chiar si fara pavilionul ala de sticla, ar fi o compacta super atractiva.

Iaca si o poza de la Paris cu masinuta... (as fi vrut sa pun mai multe, dar nu am spatiu aici sad.gif )

De aproape arata foarte bine, desi a imprumutat multe elemente de la "vecinii" BMW Serie 1, Ford Iosis si altii. Kia C'eed este si ea foarte aproape ca design, desi e mult mai cuminte.

Sunt impresionat de ce pot face acesti coreeni...
Adrian69300
Si inca o poza, am miscorat-o...
Adrian69300
Si din spate...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.