Help - Search - Members - Calendar
Full Version: far ceata spate
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Demeter72279
Buna,

Stie cineva ce bec vine in spate la farul de ceata.
Mi sa ars si nu vreau sa desfac de doua ori, din cat am vazut este destul de complicat sa schimbi sad.gif
florin55503
se schimba prin portbagaj. vezi ca parca la si la corsa ai pe peretii potbagajului niste chestii care se scot pt a avea acces la becuri
A K U
Mie mi s-a ars becul de la stop pe frana. Am desfacut clemele prin portbagaj, am scos becul, m-am dus cu stopul asa desfacut, intins in portbagaj biggrin.gif , am cumparat becul si l-am schimbat. Asa e mai sigur daca nu stii ce bec e acolo.
Demeter72279
Am in spoilerul din spate farul de ceata, m-am uitat nu am acces la el numai daca dau spoilerul jos si ideea era daca stie cineva ce bec tre sa nu desfac de doua ori sad.gif
Radu50689
Cumpara ce becuri gasesti poate ai noroc! biggrin.gif oricum nu strica sa ai un bec in plus!(5W,15W)
Damian53219
QUOTE(Demeter72279)
Buna,

Stie cineva ce bec vine in spate la farul de ceata.
Mi sa ars si nu vreau sa desfac de doua ori, din cat am vazut este destul de complicat sa schimbi sad.gif


wallbash.gif
ma scuzi ca te corectez, dar obiectul iluminator pt timp de ceata amplasat in spatele masinii , se numeste STOP DE CEATA! biggrin.gif blush.gif
ionut83652
e acelasi bec ca la cel de marsalier cu un singur contact pe fund cat despre schimbat vezi poate se poate scoate sticla rosie pe afara la vw merge
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.