Help - Search - Members - Calendar
Full Version: scut Aveo
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Chevrolet
Mihai74546
ieri mi-am ridicat masina, un Aveo 1,4 16v premium (varianta de top). Este bestiala!!! Si acum vine intrebarea: avand in vedere ca nu are scut, i se poate monta scut? este recomandat sa i se monteze scut? sa nu-mi spuneti ca am intrebat vreo prostie......
octavian67510
..majoritatea masinilor modele noi sunt fara scut..cica e pt o racire mai buna..
..cred ca trebuie sa intrebi..si prin telefon la o reprezentanta..de ex la fiat albea costa ceva suplimentar...dar monteaza scut.. :minigun:
Iri83187
Eu am vb cu dealerul si a zis ca daca mergi pe drumuri de tara (cu praf si noroi) ar fi bine montat un scut. Zicea ceva de 6 mil (aici in timisoara), dar e posibil sa fie si mai ieftin.
marius88521
Daca esti din Craiova mergi la Rucom ca monteaza ei scuturi pentru Aveo,ziceau ceva de 6 mil. lei vechi bucata!Apropo si eu am dat comanda pentru un Aveo Platinum (acesta fiint varianta de top,Premium este imediat sub Platinum) si vreau sa-i pun scut la motor acesta fiind foarte util pe drumurile de la noi. Spune-mi te rog in cat timp ti-a venit masina,ca mie mi-au zis ca mi-o aduc in 2 luni si mi se pare cam mult?
octavian67510
..dar de stelele de la test ncap ce parere aveti?
marius88521
Mi se pare mie sau masinile fabricate in afara Europei obtin cam putine stele?
octavian67510
..nu..toyota..honda ..obtin multe stele..
Mihai74546
intradevar in doua luni o sa vina pentru ca nu prea au pe stoc varianta de virf. Am deja 1200 cu si sunt ffff multumit. Paportul pret/calitate este cel mai bun
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.