Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Manual de utilizare Skoda Octavia Tour 1,6 l
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
piciul
Poate cineva sa posteze pe aici ,sant foarte curios si nu mai am rabdare inca 5 zile pana la ridicarea masini beer.gif
DORU
LUCIAN, ma bucur ca vei fi posesor de Skoda, insa sincer nu cred ca are cineva timp sa posteze informatiile continute in manual. Apoi, daca doresti totusi asta, poti face o cautare pe Google si sigur exista undeva pe net disponibila aceasta informatie. Bafta!
piciul
Eu nu gasesc :evil:
DORU
Incearca aici:

http://www.queryworld.com/myquery.aspx?fro...ry=octavia+1.6i
piciul
Multumesc dom' Doru, maine intru in posesia manualului in original, ghici cum?
DORU
Vine ca bonus impreuna cu masina, nu? biggrin.gif
piciul
Frate, dupa berile care le-am bagat la bord, nu am mai fost in stare sa citesc manulalul blush.gif
DORU
S-o stapanesti sanatos si fara probleme. Te asteptam cu impresii. In plus, si la intalnirile lunare !
piciul
Multumesc mult DORU si daca am timp cu siguranta o sa ajung si la intalirile lunare care nici nu stiu unde se tin beer.gif
DORU
Citeste topicul "Intalniri ale pasionatilor Skoda" (Sticky pe aria Skoda).
Nicolae91833
Am intrat de curand (2 zile) in posesia unei masini Skoda Octavia Succes, an fabricatie 2002. Ca nivel de dotari numai navigatie nu are, in rest cam de toate...dar nu ma pot bucura de aceste dotari pentru ca manualul este in limba germana. Rugamintea mea este de a ma ajuta cu un manual in limba romana sau engleza. A doua problema pe care o am e ca masina nu poseda decat o cheie, si nici brelocul cu codul de identificare nu-l detin. Cum se poate face inca o cheie pentru aceasta masina. Multumesc
ilie33078
mergi la dealer si te rezolva.asa a patit un amic a pierdut o cheie si s-a rezolva.iti urez multa bafta.
BlueWave
sal,
manual de reparatie pt octavia ...toate motorizarile ... exista si=l detin( e in fr. dar ...e ok).daca il doriti o sa-l ridic pe un web...


cel de utilizare e in ro , il am cu masina si daca va pierdeti timpul cu xerox ...no=problem
Mihai95621
Cam greu cu franceza dar merita incercat smile.gif Il poti uploada undeva? sau un mail daca nu e prea mare.(mihai.meme@gmail.com)

10x
DORU
BlueWave, incearca sa-l incarci pe un FTP sa aiba acces la el si alti potentiali interesati. Multumesc !

P.S. Posteaza aici link-ul cu pricina de unde fiecare il poate downloada, multumesc din nou !
BlueWave
sal,
pai sunt puse pe "www.indanet.ro/skoda" dar ... cu mila si pe rand ca cei 1024kb sunt putzini =)) si o intrebaredaca se poate... DORU poti cere la admin un grup de membri de "skode" pe forum?
BlueWave
a si am uita,
daca doreste cineva man de folosire s.o. ... e in ro dar doar xerox ( si ne apuca vara...)
DORU
QUOTE(BlueWave)
sal,
pai sunt puse pe "www.indanet.ro/skoda" dar ... cu mila si pe rand ca cei 1024kb sunt putzini =)) si o intrebaredaca se poate...
DORU poti cere la admin un grup de membri de "skode" pe forum?


Deci, pe rand:

- indanet.ro nu se incarca nici de-al naibii... Poti incerca treaba cu FTP-ul?
- nu inteleg, cum adica sa cer "un grup de membri de Skode pe forum" ? blink.gif
BlueWave
din catevad eu ... serverul merge , se uploadeaza de pe el cu 128KB deci se poate...( ce timpi de raspuns ai in domeniu daca dai ping?, vezi ca locuieste pe un astral) iar in leg cu grupul, mi-a sarit in ochi grupul toyota's si credeam ca se poate face si skoda's...
Bogdan76299
Un link alternativ la manual:
http://rapidshare.com/files/10984547/skoda.zip.html
DORU
QUOTE(BlueWave)
iar in leg cu grupul, mi-a sarit in ochi grupul toyota's si credeam ca se poate face si skoda's...


Putintica rabdare, Stimabile...

Intre timp, poti participa la intalnirile lunare ale Skodarilor, urmareste chestionarele lunare si topicul "Intalniri".
piciul
Am sa incerc sa fac si eu o copie a acestui manual care cuprinde nici mai mult nici mai putin de 200 de pagini dar nu am decat un amart de aparat foto digital,daca este nevoie de cateva pagini anume va pot ajuta.

toata stima
Piciul Alcoolistul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.